O serialu...

Kości (ang. Bones) - amerykański serial telewizyjny produkcji Fox Broadcasting Company oparty na książkach kryminolog-antropolog Kathy Reichs, będącej jednocześnie producentką serialu. Serial pojawił się na antenie w 2005 roku. Do teraz powstało 59 odcinków. 3 września rozpocznie się emisja 4 serii.

Fabuła...

Dr Temperance Brennan (Emily Deschanel) jest utalentowanym antropologiem pracującym w Jeffersonian Institution, która w wolnych chwilach pisze powieści. Dr. Brennan bardzo często współpracuje z agentem FBI Seeleyem Boothem (David Boreanaz), pomagając zidentyfikować zwłoki, kiedy standardowe metody są nieskuteczne.Odcinek 2×11

Booth i Brennan zostają wezwani na miejsce zbrodni, gdzie znaleziono wypatroszone, podpalone i powieszone na dachu budynku ciało. Booth ustala, że ofiara była donosicielem pracującym dla mafii.
Russ, brat Brennan, informuje ją, że ich ojciec ostrzegł ich, że są w niebezpieczeństwie. Wkrótce po tym z Brennan kontaktuje się duchowny, przekazuje informację od jej ojca. Max Brennan nalega, by Booth i Temperance zakończyli sprawę donosiciela mafii. Oni jednak kontynuują sprawę. Odkrywają, że ofiara to były agent FBI, który śledził Russa, by go zabić. Właśnie to było powodem ostrzeżeń ojca.

Download:
http://rapidshare.com/files/7484449/Bones_S2E11.part1.rar
http://rapidshare.com/files/7487141/Bones_S2E11.part2.rar
http://rapidshare.com/files/7489932/Bones_S2E11.part3.rar
http://rapidshare.com/files/7491568/Bones_S2E11.part4.rar

http://www.kredyciak.pl/

custom essay

  • There are manifold influences and accounts in my life primarily, when I locate custom essay furtively. The useful one is that primarily I haven�t devastating talent to pen various huge functions. It is reform for me purely to locate the exceptional service. My relevant ordered functions are not punk and specifically without necessary flaws, which can foreclose sequels of my reliable study.