O serialu...

Kości (ang. Bones) - amerykański serial telewizyjny produkcji Fox Broadcasting Company oparty na książkach kryminolog-antropolog Kathy Reichs, będącej jednocześnie producentką serialu. Serial pojawił się na antenie w 2005 roku. Do teraz powstało 59 odcinków. 3 września rozpocznie się emisja 4 serii.

Fabuła...

Dr Temperance Brennan (Emily Deschanel) jest utalentowanym antropologiem pracującym w Jeffersonian Institution, która w wolnych chwilach pisze powieści. Dr. Brennan bardzo często współpracuje z agentem FBI Seeleyem Boothem (David Boreanaz), pomagając zidentyfikować zwłoki, kiedy standardowe metody są nieskuteczne.Odcinek 2×08

Na pustyni w pobliżu Las Vegas znaleziono szczątki prokuratora generalnego, który zaginął 5 lat wcześniej. Kilkadziesiąt metrów dalej zespół odnajduje kolejne zwłoki, należące do kobiety. Urazy wskazują na to, że obie ofiary były zamordowane przez tego samego człowieka.
Na szkielecie kobiety znajdują się urazy, które mogą świadczyć o długotrwałej przemocy w rodzinie, lecz okazuje się to fałszywy trop. Mąż ofiary rzuca podejrzenia na lichwiarza, któremu jest winien dużą kwotę pieniędzy. Booth i Brennan przenikają do świata hazardu i nielegalnych walk, gdzie grając o duże kwoty próbują odkryć tajemnicę szkieletów z pustyni.

Download:
http://rapidshare.com/files/4574979/Bones_S2E8.part1.rar
http://rapidshare.com/files/4576002/Bones_S2E8.part2.rar
http://rapidshare.com/files/4577077/Bones_S2E8.part3.rar
http://rapidshare.com/files/4577769/Bones_S2E8.part4.rar

http://www.kredyciak.pl/

custom essay

  • There are manifold influences and accounts in my life primarily, when I locate custom essay furtively. The useful one is that primarily I haven�t devastating talent to pen various huge functions. It is reform for me purely to locate the exceptional service. My relevant ordered functions are not punk and specifically without necessary flaws, which can foreclose sequels of my reliable study.