O serialu...

Kości (ang. Bones) - amerykański serial telewizyjny produkcji Fox Broadcasting Company oparty na książkach kryminolog-antropolog Kathy Reichs, będącej jednocześnie producentką serialu. Serial pojawił się na antenie w 2005 roku. Do teraz powstało 59 odcinków. 3 września rozpocznie się emisja 4 serii.

Fabuła...

Dr Temperance Brennan (Emily Deschanel) jest utalentowanym antropologiem pracującym w Jeffersonian Institution, która w wolnych chwilach pisze powieści. Dr. Brennan bardzo często współpracuje z agentem FBI Seeleyem Boothem (David Boreanaz), pomagając zidentyfikować zwłoki, kiedy standardowe metody są nieskuteczne.Odcinek 2×07

Brennan i Booth badają sprawe śmierci Brianny Swanson, młodej królowej piękności, której rozłożone szczątki zostały odkryte w punkcie filtracji wody. Początkowo głównym podejrzanym był ojciec Brianny, jednak tropy prowadzą gdzie indziej. Dzięki wizycie w szkole tańca Booth i Brennan uzyskali informacje, które prowadzą ich do nowych podejrzanych.
Hodgins zdobywa się na odwagę i zaprasza Angelę na randkę. Angela początkowo odrzuca propozycję z racji tego, że razem pracują, jednak po namowach Cam i Brennan, decyduje się pójść.

Download:
http://rapidshare.com/files/4570934/Bones_S2E7.part1.rar
http://rapidshare.com/files/4572339/Bones_S2E7.part2.rar
http://rapidshare.com/files/4573445/Bones_S2E7.part3.rar
http://rapidshare.com/files/4574068/Bones_S2E7.part4.rar

http://www.kredyciak.pl/

custom essay

  • There are manifold influences and accounts in my life primarily, when I locate custom essay furtively. The useful one is that primarily I haven�t devastating talent to pen various huge functions. It is reform for me purely to locate the exceptional service. My relevant ordered functions are not punk and specifically without necessary flaws, which can foreclose sequels of my reliable study.