O serialu...

Kości (ang. Bones) - amerykański serial telewizyjny produkcji Fox Broadcasting Company oparty na książkach kryminolog-antropolog Kathy Reichs, będącej jednocześnie producentką serialu. Serial pojawił się na antenie w 2005 roku. Do teraz powstało 59 odcinków. 3 września rozpocznie się emisja 4 serii.

Fabuła...

Dr Temperance Brennan (Emily Deschanel) jest utalentowanym antropologiem pracującym w Jeffersonian Institution, która w wolnych chwilach pisze powieści. Dr. Brennan bardzo często współpracuje z agentem FBI Seeleyem Boothem (David Boreanaz), pomagając zidentyfikować zwłoki, kiedy standardowe metody są nieskuteczne.Odcinek 2×04

Znaleziono szkielet młodej dziewczyny. Kiedy zostaje przeniesiony do laboratorium, zespół szybko zauważa, że może to być ofiara Howarda Eppsa, seryjnego mordercy z 1 serii. Problem w tym, że Epps siedzi w wiezieniu, czekając na wykonanie kary śmierci. Przy szkielecie pozostawione były wskazówki, które doprowadziły do kolejnego ciała – kobiety, która została zabita zaledwie przed tygodniem. Brennan i jej zespół starają się jak najszybciej odnaleźć człowieka, który współpracuje z Eppsem, ponieważ kolejna porwana kobieta może być wciąż żywa.

Download:
http://rapidshare.com/files/4551883/Bones_S2E4.part1.rar
http://rapidshare.com/files/4554058/Bones_S2E4.part2.rar
http://rapidshare.com/files/4556758/Bones_S2E4.part3.rar
http://rapidshare.com/files/4557840/Bones_S2E4.part4.rar

http://www.kredyciak.pl/

custom essay

  • There are manifold influences and accounts in my life primarily, when I locate custom essay furtively. The useful one is that primarily I haven�t devastating talent to pen various huge functions. It is reform for me purely to locate the exceptional service. My relevant ordered functions are not punk and specifically without necessary flaws, which can foreclose sequels of my reliable study.