O serialu...

Kości (ang. Bones) - amerykański serial telewizyjny produkcji Fox Broadcasting Company oparty na książkach kryminolog-antropolog Kathy Reichs, będącej jednocześnie producentką serialu. Serial pojawił się na antenie w 2005 roku. Do teraz powstało 59 odcinków. 3 września rozpocznie się emisja 4 serii.

Fabuła...

Dr Temperance Brennan (Emily Deschanel) jest utalentowanym antropologiem pracującym w Jeffersonian Institution, która w wolnych chwilach pisze powieści. Dr. Brennan bardzo często współpracuje z agentem FBI Seeleyem Boothem (David Boreanaz), pomagając zidentyfikować zwłoki, kiedy standardowe metody są nieskuteczne.Odcinek 1×22

W instytucie prowadzone są badania szczątków niezidentyfikowanej kobiety. Brennan, widząc twarz zrekonstruowaną przez Angelę na podstawie czaszki, każe natychmiast przenieść zwłoki i wszystkie znalezione przy nich rzeczy do swojego gabinetu.

Wśród nich znajduje klamrę w kształcie delfina, która należała do jej matki, Christine. Zack mówi, że szczątki znaleziono na cmentarzu w Pensylwanii w 1998 roku, zakopane nie w grobie, lecz wprost w ziemi na skraju cmentarza. Booth dociera do samochodu, który znaleziono porzucony w dniu, kiedy zaginęli rodzice Brennan 15 lat temu. Udaje mu się ustalić, że zeznawali oni jako świadkowie w dwóch procesach, co mogło im przysporzyć niebezpiecznych wrogów. Odkrywa także, że nazwisko Christine Brennan było fikcyjne oraz, że starszy brat Brennan, Russ, jest obecnie na zwolnieniu warunkowym. Co więcej, okazuje się, że rodzice Brennan musieli żyć jeszcze co najmniej parę lat po zaginięciu…

Download:
http://rapidshare.com/files/5160565/bb_bones_122.part1.rar
http://rapidshare.com/files/5158521/bb_bones_122.part2.rar
http://rapidshare.com/files/5158955/bb_bones_122.part3.rar
http://rapidshare.com/files/5159257/bb_bones_122.part4.rar

password: [email protected]

http://www.kredyciak.pl/

custom essay

  • There are manifold influences and accounts in my life primarily, when I locate custom essay furtively. The useful one is that primarily I haven�t devastating talent to pen various huge functions. It is reform for me purely to locate the exceptional service. My relevant ordered functions are not punk and specifically without necessary flaws, which can foreclose sequels of my reliable study.