O serialu...

Kości (ang. Bones) - amerykański serial telewizyjny produkcji Fox Broadcasting Company oparty na książkach kryminolog-antropolog Kathy Reichs, będącej jednocześnie producentką serialu. Serial pojawił się na antenie w 2005 roku. Do teraz powstało 59 odcinków. 3 września rozpocznie się emisja 4 serii.

Fabuła...

Dr Temperance Brennan (Emily Deschanel) jest utalentowanym antropologiem pracującym w Jeffersonian Institution, która w wolnych chwilach pisze powieści. Dr. Brennan bardzo często współpracuje z agentem FBI Seeleyem Boothem (David Boreanaz), pomagając zidentyfikować zwłoki, kiedy standardowe metody są nieskuteczne.Odcinek 1×21

Na cmentarzu Arlington w rocznicę śmierci Charliego Kenta, żołnierza zabitego w Iraku, znaleziono na jego grobie zwęglone zwłoki.

Wszyscy podejrzewają, że był to akt samospalenia w proteście przeciwko wojnie. Kent był miejscową gwiazdą koszykówki i ochotnikiem Gwardii Narodowej. Był już bliski angażu do NBA, kiedy wysłano go do Iraku. Brennan wątpi w wersję samobójstwa. Badając zwłoki w laboratorium instytutu ustala, że w ucho denata wbito jakiś przedmiot, co stało się przyczyną śmierci. Zmarłego zidentyfikowano jako Devona Marshalla. Służył on w Iraku razem z Kentem. Brennan domyśla się, że zabójca podpalił ciało Marshalla, by upozorować samospalenie…

Download:
http://rapidshare.com/files/31735511/b.0221.part1.rar
http://rapidshare.com/files/31735638/b.0221.part2.rar
http://rapidshare.com/files/31735624/b.0221.part3.rar
http://rapidshare.com/files/31735721/b.0221.part4.rar

http://www.kredyciak.pl/

custom essay

  • There are manifold influences and accounts in my life primarily, when I locate custom essay furtively. The useful one is that primarily I haven�t devastating talent to pen various huge functions. It is reform for me purely to locate the exceptional service. My relevant ordered functions are not punk and specifically without necessary flaws, which can foreclose sequels of my reliable study.