O serialu...

Kości (ang. Bones) - amerykański serial telewizyjny produkcji Fox Broadcasting Company oparty na książkach kryminolog-antropolog Kathy Reichs, będącej jednocześnie producentką serialu. Serial pojawił się na antenie w 2005 roku. Do teraz powstało 59 odcinków. 3 września rozpocznie się emisja 4 serii.

Fabuła...

Dr Temperance Brennan (Emily Deschanel) jest utalentowanym antropologiem pracującym w Jeffersonian Institution, która w wolnych chwilach pisze powieści. Dr. Brennan bardzo często współpracuje z agentem FBI Seeleyem Boothem (David Boreanaz), pomagając zidentyfikować zwłoki, kiedy standardowe metody są nieskuteczne.Odcinek 1×14

Brennan i Zach pomagają w śledztwie dotyczącym rozbicia się niewielkiego samolotu należącego do Departamentu Stanu. Samolot przewoził chińskich dyplomatów.

Na miejscu wypadku, wśród szczątków ofiar, Brennan odnajduje fragment kości pochodzącej od ofiary, która nie mogła znajdować się na pokładzie tego samolotu. Brennan i Booth muszą teraz ustalić kim była tajemnicza szósta ofiara i jak zginęła.

Download:
http://rapidshare.com/files/5086759/bb_bones_114.part1.rar
http://rapidshare.com/files/5086608/bb_bones_114.part2.rar
http://rapidshare.com/files/5086423/bb_bones_114.part3.rar
http://rapidshare.com/files/5086254/bb_bones_114.part4.rar

http://www.kredyciak.pl/

custom essay

  • There are manifold influences and accounts in my life primarily, when I locate custom essay furtively. The useful one is that primarily I haven�t devastating talent to pen various huge functions. It is reform for me purely to locate the exceptional service. My relevant ordered functions are not punk and specifically without necessary flaws, which can foreclose sequels of my reliable study.