O serialu...

Kości (ang. Bones) - amerykański serial telewizyjny produkcji Fox Broadcasting Company oparty na książkach kryminolog-antropolog Kathy Reichs, będącej jednocześnie producentką serialu. Serial pojawił się na antenie w 2005 roku. Do teraz powstało 59 odcinków. 3 września rozpocznie się emisja 4 serii.

Fabuła...

Dr Temperance Brennan (Emily Deschanel) jest utalentowanym antropologiem pracującym w Jeffersonian Institution, która w wolnych chwilach pisze powieści. Dr. Brennan bardzo często współpracuje z agentem FBI Seeleyem Boothem (David Boreanaz), pomagając zidentyfikować zwłoki, kiedy standardowe metody są nieskuteczne.Odcinek 1×13

Policjant, który zatrzymuje podejrzany samochód znajduje w nim rozkładające się zwłoki. Samochód należy do Jose Vargasa – sądząc po tatuażu – członka gangu Mara Muerte.

Booth i Brennan przyjeżdżają by pomóc policji w tej sprawie. Vargas nie chce odpowiadać na żadne pytania. Nagle rozpoczyna się strzelanina, a gdy wszyscy kryją się przed ogniem Vargas ucieka. W instytucie okazuje się, że ofiarą jest kobieta z Ameryki Środkowej. Kobieta zginęła od uderzenia w głowę, w chwili śmierci była w piątym tygodniu ciąży…

[galeria=13]

Download:
http://rapidshare.com/files/5080483/bb_bones_113_xor.part1.rar
http://rapidshare.com/files/5080675/bb_bones_113_xor.part2.rar
http://rapidshare.com/files/5080104/bb_bones_113_xor.part3.rar
http://rapidshare.com/files/5080229/bb_bones_113_xor.part4.rar

http://www.kredyciak.pl/

custom essay

  • There are manifold influences and accounts in my life primarily, when I locate custom essay furtively. The useful one is that primarily I haven�t devastating talent to pen various huge functions. It is reform for me purely to locate the exceptional service. My relevant ordered functions are not punk and specifically without necessary flaws, which can foreclose sequels of my reliable study.