O serialu...

Kości (ang. Bones) - amerykański serial telewizyjny produkcji Fox Broadcasting Company oparty na książkach kryminolog-antropolog Kathy Reichs, będącej jednocześnie producentką serialu. Serial pojawił się na antenie w 2005 roku. Do teraz powstało 59 odcinków. 3 września rozpocznie się emisja 4 serii.

Fabuła...

Dr Temperance Brennan (Emily Deschanel) jest utalentowanym antropologiem pracującym w Jeffersonian Institution, która w wolnych chwilach pisze powieści. Dr. Brennan bardzo często współpracuje z agentem FBI Seeleyem Boothem (David Boreanaz), pomagając zidentyfikować zwłoki, kiedy standardowe metody są nieskuteczne.Odcinek 1×11

Brennan, której nowa książka stała się bestsellerm, udziela wywiadu dla telewizji, ale jej chłodne, naukowe podejście do świata nie zaskarbia jej sympatii widowni.

Pojawia się Booth, ale zapytany przez Brennan jak wypadła, uchyla się od odpowiedzi i zabiera ją na kolejne miejsce zbrodni. W spalonym samochodzie znaleziono zwłoki kobiety i dziecięcy bucik. Booth próbuje ustalić, czy miało tu miejsce także porwanie dziecka. Angela tworzy wirtualną rekonstrukcję twarzy kobiety, dzięki czemu udaje się ustalić tożsamość ofiary – jest to Polina Rozalina Semov, imigrantka, która poślubiła w Stanach Carla Deckera. Booth i Brennan idą do domu Deckerów. Okazuje się, że dom jest pod ochroną wojskowych, bowiem Decker ma wkrótce złożyć zeznania obciążające firmę zbrojeniową, która świadomie wysłała wadliwe wyposażenie amerykańskim wojskom w Iraku.

Download:
http://rapidshare.com/files/5078827/bb_bones_111_lol.part1.rar
http://rapidshare.com/files/5078995/bb_bones_111_lol.part2.rar
http://rapidshare.com/files/5079146/bb_bones_111_lol.part3.rar
http://rapidshare.com/files/5078655/bb_bones_111_lol.part4.rar

http://www.kredyciak.pl/

custom essay

  • There are manifold influences and accounts in my life primarily, when I locate custom essay furtively. The useful one is that primarily I haven�t devastating talent to pen various huge functions. It is reform for me purely to locate the exceptional service. My relevant ordered functions are not punk and specifically without necessary flaws, which can foreclose sequels of my reliable study.