O serialu...

Kości (ang. Bones) - amerykański serial telewizyjny produkcji Fox Broadcasting Company oparty na książkach kryminolog-antropolog Kathy Reichs, będącej jednocześnie producentką serialu. Serial pojawił się na antenie w 2005 roku. Do teraz powstało 59 odcinków. 3 września rozpocznie się emisja 4 serii.

Fabuła...

Dr Temperance Brennan (Emily Deschanel) jest utalentowanym antropologiem pracującym w Jeffersonian Institution, która w wolnych chwilach pisze powieści. Dr. Brennan bardzo często współpracuje z agentem FBI Seeleyem Boothem (David Boreanaz), pomagając zidentyfikować zwłoki, kiedy standardowe metody są nieskuteczne.Odcinek 1×10

Brennan i Booth jadą do Los Angeles badać sprawę morderstwa pewnej call-girl. Ofiara przeszła wyjątkowo liczne operacje plastyczne.

Brennan liczy na to, że jeśli zdąży, to spotka się tu z hollywoodzkim producentem, który zainteresowany był filmem na podstawie jej powieści. W instytucie dochodzi do konfliktu między Goodmanem i Hodginsem, kiedy próbują stwierdzić autentyczność doskonale zachowanego szkieletu, którego wiek oceniany jest na 1500 lat…

Download:
http://rapidshare.com/files/5078340/bb_bones_110.part1.rar
http://rapidshare.com/files/5078532/bb_bones_110.part2.rar
http://rapidshare.com/files/5078001/bb_bones_110.part3.rar
http://rapidshare.com/files/5078147/bb_bones_110.part4.rar

http://www.kredyciak.pl/

custom essay

  • There are manifold influences and accounts in my life primarily, when I locate custom essay furtively. The useful one is that primarily I haven�t devastating talent to pen various huge functions. It is reform for me purely to locate the exceptional service. My relevant ordered functions are not punk and specifically without necessary flaws, which can foreclose sequels of my reliable study.