O serialu...

Kości (ang. Bones) - amerykański serial telewizyjny produkcji Fox Broadcasting Company oparty na książkach kryminolog-antropolog Kathy Reichs, będącej jednocześnie producentką serialu. Serial pojawił się na antenie w 2005 roku. Do teraz powstało 59 odcinków. 3 września rozpocznie się emisja 4 serii.

Fabuła...

Dr Temperance Brennan (Emily Deschanel) jest utalentowanym antropologiem pracującym w Jeffersonian Institution, która w wolnych chwilach pisze powieści. Dr. Brennan bardzo często współpracuje z agentem FBI Seeleyem Boothem (David Boreanaz), pomagając zidentyfikować zwłoki, kiedy standardowe metody są nieskuteczne.Odcinek 1×08

Brennan odwiedza jej były chłopak, Stires. Wieczorem mają wybrać się na kolację. Wkrótce do laboratorium wkracza Booth z ubrudzoną ziemią lodówką.

W środku są ludzkie zwłoki. Okazuje się, że należą do Maggie, dwudziestoletniej dziewczyny, porwanej przed rokiem dla okupu. Dziewczyna była uzależniona od narkotyków, które za łapówki wyłudzała u Mary Costello, sekretarki swego endokrynologa. W domu Costellów Booth spostrzega nową lodówkę oraz ślady na podłodze, dokładnie odpowiadające nogom lodówki, w której znaleziono zwłoki. Costellowie zostają aresztowani. Brennan, która zamiast na kolacji spędziła wieczór w łóżku ze Stiresem, dowiaduje się, że powody dla których Stires nie odstępuje jej na krok mogą nie być takie romantyczne – został on bowiem zatrudniony jako biegły przez adwokata Costellów…

Download:
http://rapidshare.com/files/5076741/bb_bones_108.part1.rar
http://rapidshare.com/files/5076936/bb_bones_108.part2.rar
http://rapidshare.com/files/5077110/bb_bones_108.part3.rar
http://rapidshare.com/files/5077237/bb_bones_108.part4.rar

http://www.kredyciak.pl/

custom essay

  • There are manifold influences and accounts in my life primarily, when I locate custom essay furtively. The useful one is that primarily I haven�t devastating talent to pen various huge functions. It is reform for me purely to locate the exceptional service. My relevant ordered functions are not punk and specifically without necessary flaws, which can foreclose sequels of my reliable study.