O serialu...

Kości (ang. Bones) - amerykański serial telewizyjny produkcji Fox Broadcasting Company oparty na książkach kryminolog-antropolog Kathy Reichs, będącej jednocześnie producentką serialu. Serial pojawił się na antenie w 2005 roku. Do teraz powstało 59 odcinków. 3 września rozpocznie się emisja 4 serii.

Fabuła...

Dr Temperance Brennan (Emily Deschanel) jest utalentowanym antropologiem pracującym w Jeffersonian Institution, która w wolnych chwilach pisze powieści. Dr. Brennan bardzo często współpracuje z agentem FBI Seeleyem Boothem (David Boreanaz), pomagając zidentyfikować zwłoki, kiedy standardowe metody są nieskuteczne.Odcinek 1×06

Angela wyciąga opierającą się Dr Brennan do czarnego klubu hip-hopowego. Żle zrozumiana wypowiedź Brennan doprowadza do bójki, której jeden z uczestników wpada na ścianę, przebijając ją na wylot.

W wybitej dziurze ukazują się zmumifikowane zwłoki w klubowym stroju z torbą metamfetaminy na klatce piersiowej. W efekcie zderzenia wzbija się gęsta chmura metamfetaminy i kiedy na miejsce dociera Booth ze swą dziewczyną i agentem Furstem, wszyscy świadkowie zajścia – z Brennan i Angelą włącznie – są już mocno odurzeni. Wkrótce Brennan udaje się zidentyfikować zwłoki – denat to Roy Taylor, jeden z najlepszych hip-hopowych dj-ów w Waszyngtonie. W toku śledztwa coraz więcej wskazuje na to, że Roy nie miał nic wspólnego z narkotykami.

Download:
http://rapidshare.com/files/5075534/bb_bones_106.part1.rar
http://rapidshare.com/files/5075777/bb_bones_106.part2.rar
http://rapidshare.com/files/5075168/bb_bones_106.part3.rar
http://rapidshare.com/files/5075338/bb_bones_106.part4.rar

http://www.kredyciak.pl/

custom essay

  • There are manifold influences and accounts in my life primarily, when I locate custom essay furtively. The useful one is that primarily I haven�t devastating talent to pen various huge functions. It is reform for me purely to locate the exceptional service. My relevant ordered functions are not punk and specifically without necessary flaws, which can foreclose sequels of my reliable study.