O serialu...

Kości (ang. Bones) - amerykański serial telewizyjny produkcji Fox Broadcasting Company oparty na książkach kryminolog-antropolog Kathy Reichs, będącej jednocześnie producentką serialu. Serial pojawił się na antenie w 2005 roku. Do teraz powstało 59 odcinków. 3 września rozpocznie się emisja 4 serii.

Fabuła...

Dr Temperance Brennan (Emily Deschanel) jest utalentowanym antropologiem pracującym w Jeffersonian Institution, która w wolnych chwilach pisze powieści. Dr. Brennan bardzo często współpracuje z agentem FBI Seeleyem Boothem (David Boreanaz), pomagając zidentyfikować zwłoki, kiedy standardowe metody są nieskuteczne.Odcinek 1×02

Pod jedną z kawiarni w Waszyngtonie zatrzymuje się SUV i w chwilę później wybucha. Ginie kierowca i czterech przechodniów.

Okazuje się, że samochód należał do Hamida Marsuka, dyplomaty z Bliskiego Wschodu. Dr Brennan bada szczątki ofiar na miejscu tragedii. Jeśli okaże się, że to Marsuk był za kierownicą SUV-a w chwili wybuchu, trudno będzie obalić podejrzenie, że dokonał on samobójczego zamachu bombowego. Ekspertyza Dr Brennan potwierdza, że Marsuk zginął na miejscu wybuchu, ale zarówno Booth jak i Brennan nie są przekonani o jego winie. W toku śledztwa coraz więcej wskazuje na to, że Marsuk mógł być nie sprawcą ale ofiarą zamachu, a prawdziwy terrorysta upozorował obciążające go okoliczności zbrodni. Co więcej prawdziwy sprawca może uderzyć ponownie…

Download:
http://rapidshare.com/files/5072675/bb_bones_102.part1.rar
http://rapidshare.com/files/5072141/bb_bones_102.part2.rar
http://rapidshare.com/files/5072355/bb_bones_102.part3.rar
http://rapidshare.com/files/5072495/bb_bones_102.part4.rar

http://rapidshare.com/files/127676862/Bones_1x02.part2.rar.html
http://rapidshare.com/files/127679789/Bones_1x02.part1.rar.html

http://www.kredyciak.pl/

custom essay

  • There are manifold influences and accounts in my life primarily, when I locate custom essay furtively. The useful one is that primarily I haven�t devastating talent to pen various huge functions. It is reform for me purely to locate the exceptional service. My relevant ordered functions are not punk and specifically without necessary flaws, which can foreclose sequels of my reliable study.