O serialu...

Kości (ang. Bones) - amerykański serial telewizyjny produkcji Fox Broadcasting Company oparty na książkach kryminolog-antropolog Kathy Reichs, będącej jednocześnie producentką serialu. Serial pojawił się na antenie w 2005 roku. Do teraz powstało 59 odcinków. 3 września rozpocznie się emisja 4 serii.

Fabuła...

Dr Temperance Brennan (Emily Deschanel) jest utalentowanym antropologiem pracującym w Jeffersonian Institution, która w wolnych chwilach pisze powieści. Dr. Brennan bardzo często współpracuje z agentem FBI Seeleyem Boothem (David Boreanaz), pomagając zidentyfikować zwłoki, kiedy standardowe metody są nieskuteczne.Odcinek 1×01

Antropolog dr Temperance Brennan powraca z Gwatemali, gdzie pomagała w identyfikacji ofiar ludobójstwa. Na lotnisku zostaje zatrzymana przez służby bezpieczeństwa. Wkrótce okazuje się, że był to tylko pretekst, by spotkać sie z agentem FBI, Seeley’em Booth.

Dr Brennan niegdyś pomagała FBI w śledztwach w sprawie zabójstw, ale sposób w jaki agencja traktowała jej pracę zniechęcił ją i sprawił, że zaczęła unikać Bootha.

W końcu Brennan godzi się pomóc w nowej sprawie, jednakowoż pod warunkiem, że będzie na równych prawach uczestniczyć w śledztwie. Dzięki działaniom całego laboratorium w krótkim czasie udaje się ustalić, że znalezione zwłoki należą do Cleo Eller, stażystki senatu, najsłynniejszej zaginionej osoby ostatniego dziesięciolecia.

W trakcie śledztwa wyłonionych zostaje trzech podejrzanych: Allan Bethlehem – senator, z którym Cleo miała romans, Ken Thompson – jego asystent, który był chłopakiem Cleo oraz Oliver Laurier – niezrównoważony psychicznie pracownik senatora, który od dłuższego czasu śledził Cleo.

Źródło: film.wp.pl

Download:
http://rapidshare.com/files/5071949/bb_bones_101.part1.rar
http://rapidshare.com/files/5071394/bb_bones_101.part2.rar
http://rapidshare.com/files/5071601/bb_bones_101.part3.rar
http://rapidshare.com/files/5071748/bb_bones_101.part4.rar

http://rapidshare.com/files/127661799/Bones_1x01.part2.rar.html
http://rapidshare.com/files/127663825/Bones_1x01.part1.rar.html

http://www.kredyciak.pl/

custom essay

  • There are manifold influences and accounts in my life primarily, when I locate custom essay furtively. The useful one is that primarily I haven�t devastating talent to pen various huge functions. It is reform for me purely to locate the exceptional service. My relevant ordered functions are not punk and specifically without necessary flaws, which can foreclose sequels of my reliable study.