O serialu...

Kości (ang. Bones) - amerykański serial telewizyjny produkcji Fox Broadcasting Company oparty na książkach kryminolog-antropolog Kathy Reichs, będącej jednocześnie producentką serialu. Serial pojawił się na antenie w 2005 roku. Do teraz powstało 59 odcinków. 3 września rozpocznie się emisja 4 serii.

Fabuła...

Dr Temperance Brennan (Emily Deschanel) jest utalentowanym antropologiem pracującym w Jeffersonian Institution, która w wolnych chwilach pisze powieści. Dr. Brennan bardzo często współpracuje z agentem FBI Seeleyem Boothem (David Boreanaz), pomagając zidentyfikować zwłoki, kiedy standardowe metody są nieskuteczne.Odcinek 1×05

Booth prosi doktor Brennan o pomoc w śledztwie w sprawie zwłok dziecka, znalezionych w okolicy podmiejskiego centrum handlowego.

Brennan i jej koledzy z instytutu ustalają, że ciało należy do zaginionego niedawno Charliego Sandersa. Okazuje się, że chłopiec został zgwałcony. W toku śledztwa wychodzi na jaw, że okoliczności zaginięcia chłopca były inne niż początkowo sądzono.

Tymczasem w Jeffersonian Institute trwają przygotowania do imprezy dla sponsorów, na której obowiązkowo mają być obecni wszyscy pracownicy. Nikt z kolegów Brennan nie tryska entuzjazmem, ale najbardziej desperacko od udziału w imprezie próbuje się wykręcić Dr Hodgins…

Download:
http://rapidshare.com/files/5074690/bb_bones_105.part1.rar
http://rapidshare.com/files/5074986/bb_bones_105.part2.rar
http://rapidshare.com/files/5074322/bb_bones_105.part3.rar
http://rapidshare.com/files/5074448/bb_bones_105.part4.rar

http://www.kredyciak.pl/

custom essay

  • There are manifold influences and accounts in my life primarily, when I locate custom essay furtively. The useful one is that primarily I haven�t devastating talent to pen various huge functions. It is reform for me purely to locate the exceptional service. My relevant ordered functions are not punk and specifically without necessary flaws, which can foreclose sequels of my reliable study.