O serialu...

Kości (ang. Bones) - amerykański serial telewizyjny produkcji Fox Broadcasting Company oparty na książkach kryminolog-antropolog Kathy Reichs, będącej jednocześnie producentką serialu. Serial pojawił się na antenie w 2005 roku. Do teraz powstało 59 odcinków. 3 września rozpocznie się emisja 4 serii.

Fabuła...

Dr Temperance Brennan (Emily Deschanel) jest utalentowanym antropologiem pracującym w Jeffersonian Institution, która w wolnych chwilach pisze powieści. Dr. Brennan bardzo często współpracuje z agentem FBI Seeleyem Boothem (David Boreanaz), pomagając zidentyfikować zwłoki, kiedy standardowe metody są nieskuteczne.Extra

Na tej podstronie będą znajdowały się wszystkie pliki i informacje, które nie pasują do żadnego innego działu. Poruszanie się po stronie można sobie także ułatwić, wybierając interesujący dział z listy po prawej, która znajduje się w menu “Kategorie.

Zachęcam do zapoznania się z zawartością działu:

1. Fanfiction – opowiadania związane z serialem Bones. Dział jest tworzony przez odwiedzających stronę. Jeśli chcesz zamieścić swoje opowiadanie, prześlij je na bonesfan[at]tlen.pl

2. Download – Wszystkie odcinki serialu do pobrania. Również w dziale ‘Odcinki’, przy opisie każdego z odcinków znajdują się linki do pobierania.

3. Video – W tym dziale znajdują się wszystkie reklamy serialu, zwiastuny i zapowiedzi, filmiki z planu, wpadki – krótko mówiąc wszystkie materiały filmowe które mają coś wspólnego z “Kośćmi”.

4. Avatary – avatarki, które można wykorzystać na forach dyskusyjnych lub umieścić w profilach w serwisach społecznościowych.

5. Spoilery – wszystkie przecieki z planu i informacje na temat kolejnych odcinków Bones.

6. Wywiady – wywiady z aktorami oraz osobami związanymi z serialem.

7. Scenariusze – fragmenty scenariuszy serialu.

8. Tapety – tapety na pulpit związane z serialem Kości oraz grającymi w nim aktorami

9. Screencapsy – screencapsy z poszczególnych odcinków serialu w formie archiwum do ściągnięcia

10. Napisy – polskie napisy do odcinków Kości

11. Muzyka – piosenki wykorzystane z serialu wraz z linkami umożliwiającymi pobranie

http://www.kredyciak.pl/

custom essay

  • There are manifold influences and accounts in my life primarily, when I locate custom essay furtively. The useful one is that primarily I haven�t devastating talent to pen various huge functions. It is reform for me purely to locate the exceptional service. My relevant ordered functions are not punk and specifically without necessary flaws, which can foreclose sequels of my reliable study.