O serialu...

Kości (ang. Bones) - amerykański serial telewizyjny produkcji Fox Broadcasting Company oparty na książkach kryminolog-antropolog Kathy Reichs, będącej jednocześnie producentką serialu. Serial pojawił się na antenie w 2005 roku. Do teraz powstało 59 odcinków. 3 września rozpocznie się emisja 4 serii.

Fabuła...

Dr Temperance Brennan (Emily Deschanel) jest utalentowanym antropologiem pracującym w Jeffersonian Institution, która w wolnych chwilach pisze powieści. Dr. Brennan bardzo często współpracuje z agentem FBI Seeleyem Boothem (David Boreanaz), pomagając zidentyfikować zwłoki, kiedy standardowe metody są nieskuteczne.Archive: April 2009

Emily Deschanel: MyFox New York

Bones Beaver in the Otter Promo #2

Emily Deschanel w The View

Bones – “The End in the Beginning” – zdjęcia promocyjne

Bones 4×26 The End in the Beginning – informacja prasowa

Kiedy w popularnym klubie “The Lab” zostaje znalezione ciało, wszyscy stają się podejrzani. W skutek zakręconej intrygi Booth i Brennan wraz z resztą zespołu przybierają różne role – udają zarówno obsługę klubu, jak i lokalnych przedstawicieli prawa. Pojawi się kilku gości specjalnych – Max Keenan, Jared Booth, a także członkowie zespołu Mötley Crüe.

Ausiello: Bohaterka którego serialu zajdzie w ciążę?

W przyszłym miesiącu bohaterka popularnego dramatu telewizyjnego dowie się, że jest w ciąży.Wstrzymajcie się z gratulacjami – to niekoniecznie muszą być dobre wieści. Bohaterka nie będzie zachwycona tą informacją. Zacznijmy od tego, że moment na ciążę nie mógł być gorszy, zarówno prywatnie, jak i zawodowo. Ojciec dziecka wiele ostatnio przeszedł. Potrzebuje pomocy psychologa, najprawdopo

Emily Deschanel w programie Jimmy Fallona

Promo odcinka 4×24 “The Beaver in the Otter”

4.25 – The Critic in the Cabernet – zdjęcia promocyjne

Bones – wpadki z planu

http://www.kredyciak.pl/

custom essay

  • There are manifold influences and accounts in my life primarily, when I locate custom essay furtively. The useful one is that primarily I haven�t devastating talent to pen various huge functions. It is reform for me purely to locate the exceptional service. My relevant ordered functions are not punk and specifically without necessary flaws, which can foreclose sequels of my reliable study.