`` Nowe informacje o 6 sezonie. | Bones Fansite - Strona fanów serialu "Kości"

O serialu...

Kości (ang. Bones) - amerykański serial telewizyjny produkcji Fox Broadcasting Company oparty na książkach kryminolog-antropolog Kathy Reichs, będącej jednocześnie producentką serialu. Serial pojawił się na antenie w 2005 roku. Do teraz powstało 59 odcinków. 3 września rozpocznie się emisja 4 serii.

Fabuła...

Dr Temperance Brennan (Emily Deschanel) jest utalentowanym antropologiem pracującym w Jeffersonian Institution, która w wolnych chwilach pisze powieści. Dr. Brennan bardzo często współpracuje z agentem FBI Seeleyem Boothem (David Boreanaz), pomagając zidentyfikować zwłoki, kiedy standardowe metody są nieskuteczne.Nowe informacje o 6 sezonie.

Jedna z fanek Bones zdała Michaelowi Ausiello pytanie na temat tego, czy ma jakiekolwiek informacje dotyczące szóstego sezonu. Odpowiedź jest zaskakująca:
Wiadomo już, że Brennan i Booth tak naprawdę nie uprawiali seksu i w najbliższym czasie się na to nie zanosi.  A nie zapominajmy o biseksualnej najlepszej przyjaciółce Brennan – Angeli.  Co na to Emily Deschanel? “Wprawdzie nie rozmawialiśmy o tym z producentami, jednak nie wydaje mi się to nie możliwe.” – powiedziała ze śmiechem aktorka. “Wydaje mi się, że Brennan jest takim typem człowieka, który nie wypierałby się uczuć do osoby tej samej płci. Poszłaby na całość. Jednak z racji tego, że Angela jest jej najlepszą przyjaciółką, mogło by to być skomplikowane.”

3 Responses to “Nowe informacje o 6 sezonie.”

 1. Asia ;) Says:

  To jakaś paranoja!!
  nie uprawiali seksu?! ten serial zaczyna mnie wkurzać… przestanę chyba oglądać “Kości” ;/

 2. Temperance Says:

  Wow. Angela i Brennan… nie, błagam! XD To będzie koniec.

 3. Temperance_BB Says:

  z tego serialu Hanson robi jakąś komedię!!
  prawdę mówiąc to moim zdaniem 4 sezon wyszedł najgorzej!!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

http://www.kredyciak.pl/

custom essay

 • There are manifold influences and accounts in my life primarily, when I locate custom essay furtively. The useful one is that primarily I haven�t devastating talent to pen various huge functions. It is reform for me purely to locate the exceptional service. My relevant ordered functions are not punk and specifically without necessary flaws, which can foreclose sequels of my reliable study.