`` Kolejne sezony potwierdzone! | Bones Fansite - Strona fanów serialu "Kości"

O serialu...

Kości (ang. Bones) - amerykański serial telewizyjny produkcji Fox Broadcasting Company oparty na książkach kryminolog-antropolog Kathy Reichs, będącej jednocześnie producentką serialu. Serial pojawił się na antenie w 2005 roku. Do teraz powstało 59 odcinków. 3 września rozpocznie się emisja 4 serii.

Fabuła...

Dr Temperance Brennan (Emily Deschanel) jest utalentowanym antropologiem pracującym w Jeffersonian Institution, która w wolnych chwilach pisze powieści. Dr. Brennan bardzo często współpracuje z agentem FBI Seeleyem Boothem (David Boreanaz), pomagając zidentyfikować zwłoki, kiedy standardowe metody są nieskuteczne.Kolejne sezony potwierdzone!

Dobra informacja dla wszystkich fanów serialu – FOX przedłużył produkcję Bones nie o jeden sezon, lecz o dwa! Oznacza to, że powstanie co najmniej 6 serii serialu.

Seria piąta rusza w FOXie od września – czy po dramatycznym finale 4 serii jest szansa na to, że Booth będzie taki, jak dawniej? O tym przekonamy się dopiero za kilka miesięcy.

6 Responses to “Kolejne sezony potwierdzone!”

 1. Asia ;) Says:

  super 😉
  już myślałam, że pojadę do FOX-a i ich pozabijam za to, że Booyh nic nie pamięta a tu suprise!! xD

 2. sarcia_94 Says:

  Asiu zgadzam się z Tobą :):P

 3. zefirekx Says:

  Ale to znaczy że będziemy czekać kolejne 2 sezony na B&B TOGETHER

 4. Ditta Says:

  i dobrze 😀 też się wystraszyłam że zostawią to tak jak jest… a tak by być nie mogło. ja chcę dawnego Bootha!!!

 5. Monia Says:

  a do września tak daleko ehh ;(

 6. pinki_pl Says:

  super, uwielbiam ten serial!!!!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

http://www.kredyciak.pl/

custom essay

 • There are manifold influences and accounts in my life primarily, when I locate custom essay furtively. The useful one is that primarily I haven�t devastating talent to pen various huge functions. It is reform for me purely to locate the exceptional service. My relevant ordered functions are not punk and specifically without necessary flaws, which can foreclose sequels of my reliable study.