`` Data premiery 4 sezonu. | Bones Fansite - Strona fanów serialu "Kości"

O serialu...

Kości (ang. Bones) - amerykański serial telewizyjny produkcji Fox Broadcasting Company oparty na książkach kryminolog-antropolog Kathy Reichs, będącej jednocześnie producentką serialu. Serial pojawił się na antenie w 2005 roku. Do teraz powstało 59 odcinków. 3 września rozpocznie się emisja 4 serii.

Fabuła...

Dr Temperance Brennan (Emily Deschanel) jest utalentowanym antropologiem pracującym w Jeffersonian Institution, która w wolnych chwilach pisze powieści. Dr. Brennan bardzo często współpracuje z agentem FBI Seeleyem Boothem (David Boreanaz), pomagając zidentyfikować zwłoki, kiedy standardowe metody są nieskuteczne.Data premiery 4 sezonu.

FoxTV podało datę premiery pierwszych odcinków 4 serii Kości. Niestety, nie jest to zapowiadany sierpień. Premiera odbędzie się na początku września.
Pierwszy 2-godzinny odcinek zostanie wyemitowany w środę 3 września, a kolejny, (trwający standardowo godzinę) tydzień później, 10 września.
Premierowy, 2-godzinny odcinek zatytułowany “Yanks in the UK” został nagrany w Londynie, gdzie Booth i Brennan zostali wysłani w celu rozwiązana sprawy. Na razie nie są znane żadne detale, ale kiedy tylko się czegoś dowiemy, podamy informacje na stronie.
Pozostaje nam tylko uzbroić się w cierpliwość!

3 Responses to “Data premiery 4 sezonu.”

  1. Minority8D Says:

    Ach, a już zaczynałam odliczać dni do 26 sierpnia….No cóż, mam nadzieję, że Yanks in the UK wynagrodzi mi to oczekiwanie:):)

  2. sosa Says:

    tak nie na temat do konca… w opisie bohaterow jest napisane ,ze sweets to psychiatra .czy on nie jest psychologiem? przeciez psychiatra to dziedzina nauki 😉

  3. kicia Says:

    ja też już nie moge sie doczekac

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

http://www.kredyciak.pl/

custom essay

  • There are manifold influences and accounts in my life primarily, when I locate custom essay furtively. The useful one is that primarily I haven�t devastating talent to pen various huge functions. It is reform for me purely to locate the exceptional service. My relevant ordered functions are not punk and specifically without necessary flaws, which can foreclose sequels of my reliable study.