`` The Critic in the Cabernet – opis odcinka | Bones Fansite - Strona fanów serialu "Kości"

O serialu...

Kości (ang. Bones) - amerykański serial telewizyjny produkcji Fox Broadcasting Company oparty na książkach kryminolog-antropolog Kathy Reichs, będącej jednocześnie producentką serialu. Serial pojawił się na antenie w 2005 roku. Do teraz powstało 59 odcinków. 3 września rozpocznie się emisja 4 serii.

Fabuła...

Dr Temperance Brennan (Emily Deschanel) jest utalentowanym antropologiem pracującym w Jeffersonian Institution, która w wolnych chwilach pisze powieści. Dr. Brennan bardzo często współpracuje z agentem FBI Seeleyem Boothem (David Boreanaz), pomagając zidentyfikować zwłoki, kiedy standardowe metody są nieskuteczne.The Critic in the Cabernet – opis odcinka

Zespół zajmuje się sprawą zwłok, które zostały znalezione w jednej z beczek z winem w trakcie degustacji. Kiedy okazuje się się, że ofiarą jest krytyk, którego zjadliwe recencje powodowały ruinę całych winnic, wszyscy stają się podejrzani – od właściciela winnicy, w której znaleziono ciało, po żonę ofiary. W międzyczasie Brennan decyduje, że chciałaby posiadać dziecko i prosi Bootha by został ojcem. Ta niecodzienna prośba pociąga za sobą wiele konsekwencji i porusza kwestię relacji i niewypowiedzianych uczuć pomiędzy Boothem i Bones. Booth rozważa możliwość posiadania kolejnego dziecka. Dodatkowym stresem w całej tej sytuacji są problemy zdrowotne Bootha, którego nieoczekiwanie odwiedza Stewie Griffin (bohater serialu Family Guy) – diabolicznie inteligentne dziecko, które daje Boothowi rady w jego własnym, niepowtarzalnym stylu.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

http://www.kredyciak.pl/

custom essay

  • There are manifold influences and accounts in my life primarily, when I locate custom essay furtively. The useful one is that primarily I haven�t devastating talent to pen various huge functions. It is reform for me purely to locate the exceptional service. My relevant ordered functions are not punk and specifically without necessary flaws, which can foreclose sequels of my reliable study.