`` The Girl in the Mask – opis odcinka | Bones Fansite - Strona fanów serialu "Kości"

O serialu...

Kości (ang. Bones) - amerykański serial telewizyjny produkcji Fox Broadcasting Company oparty na książkach kryminolog-antropolog Kathy Reichs, będącej jednocześnie producentką serialu. Serial pojawił się na antenie w 2005 roku. Do teraz powstało 59 odcinków. 3 września rozpocznie się emisja 4 serii.

Fabuła...

Dr Temperance Brennan (Emily Deschanel) jest utalentowanym antropologiem pracującym w Jeffersonian Institution, która w wolnych chwilach pisze powieści. Dr. Brennan bardzo często współpracuje z agentem FBI Seeleyem Boothem (David Boreanaz), pomagając zidentyfikować zwłoki, kiedy standardowe metody są nieskuteczne.The Girl in the Mask – opis odcinka

Przyjaciel Bootha, detektyw Ken Nakamura, dzwoni do niego z Tokio, gdy jego siostra Sachi zaginęła w Waszyngtownie. Booth i Brennan postanawiają zająć się sprawą. W trakcie śledztwa docierają do kanału, w którym znajdują odciętą głowę Sachi. Spotykają się z Kenem i razem sprawdzają, jak wyglądało życie jego siostry w Waszyngtonie. Dochodzenie prowadzi ich do elitarnej agencji ochroniarskiej. Kiedy odkrywają, że współlokator Sachi także zaginął, muszą zmierzyć się z czasem, by odnaleźć mordercę siostry Kena.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

http://www.kredyciak.pl/

custom essay

  • There are manifold influences and accounts in my life primarily, when I locate custom essay furtively. The useful one is that primarily I haven�t devastating talent to pen various huge functions. It is reform for me purely to locate the exceptional service. My relevant ordered functions are not punk and specifically without necessary flaws, which can foreclose sequels of my reliable study.