`` “Mayhem on the cross”- opis odcinka | Bones Fansite - Strona fanów serialu "Kości"

O serialu...

Kości (ang. Bones) - amerykański serial telewizyjny produkcji Fox Broadcasting Company oparty na książkach kryminolog-antropolog Kathy Reichs, będącej jednocześnie producentką serialu. Serial pojawił się na antenie w 2005 roku. Do teraz powstało 59 odcinków. 3 września rozpocznie się emisja 4 serii.

Fabuła...

Dr Temperance Brennan (Emily Deschanel) jest utalentowanym antropologiem pracującym w Jeffersonian Institution, która w wolnych chwilach pisze powieści. Dr. Brennan bardzo często współpracuje z agentem FBI Seeleyem Boothem (David Boreanaz), pomagając zidentyfikować zwłoki, kiedy standardowe metody są nieskuteczne.“Mayhem on the cross”- opis odcinka

Opis prasowy odcinka. Emisja w czwartek, 6 kwietnia.
W pewnym norweskim zespole death metalowym prawdziwy ludzki szkielet jest używany jako rekwizyt sceniczny. Władze ustalają, że ofiarą jest obywatel amerykański. Ekipa z Instytutu identyfikują szczątki jako Mayhema, basistę amerykańskiego zespołu death metalowego Spew. Booth i Brennan zagłębiają się w nieznany świat muzyki metalowej by znaleźć mordercę i motyw, przy okazji dowiadując się o zaskakujących gustach muzycznych reszty ekipy i odkrywając co nieco z przeszłości Sweetsa. W międzyczasie, kiedy Sweets prosi dr. Gordona o wkład w książkę, którą pisze o Boothie i Brennan, ten dzieli się z nim interesującymi poglądami na temat unikalnego związku tej pary.

Stażystą tygodnia jest Clark Edison.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

http://www.kredyciak.pl/

custom essay

  • There are manifold influences and accounts in my life primarily, when I locate custom essay furtively. The useful one is that primarily I haven�t devastating talent to pen various huge functions. It is reform for me purely to locate the exceptional service. My relevant ordered functions are not punk and specifically without necessary flaws, which can foreclose sequels of my reliable study.