`` Najnowsze wiadomości na temat następnych odcinków | Bones Fansite - Strona fanów serialu "Kości"

O serialu...

Kości (ang. Bones) - amerykański serial telewizyjny produkcji Fox Broadcasting Company oparty na książkach kryminolog-antropolog Kathy Reichs, będącej jednocześnie producentką serialu. Serial pojawił się na antenie w 2005 roku. Do teraz powstało 59 odcinków. 3 września rozpocznie się emisja 4 serii.

Fabuła...

Dr Temperance Brennan (Emily Deschanel) jest utalentowanym antropologiem pracującym w Jeffersonian Institution, która w wolnych chwilach pisze powieści. Dr. Brennan bardzo często współpracuje z agentem FBI Seeleyem Boothem (David Boreanaz), pomagając zidentyfikować zwłoki, kiedy standardowe metody są nieskuteczne.Najnowsze wiadomości na temat następnych odcinków

Michael Ausiello, dziennikarz telewizyjny z EW, odpowiedział na dwa pytania czytelników dotyczące następnych odcinków “Bones”.

Pytanie: Wygląda na to że większość fanów Bones jest zgodna co do kwestii, że zabawnie uroczy Wendell musi zostać wybrany na stałego studenta Brennan. (Bo, no wiecie, ten facet dogaduje się z Brennan i resztą załogi zezulców i jeszcze jest kumplem Bootha na lodowisku. Jak można by go odrzucić?) Czy wiadomo już kiedy zobaczymy koniec rotacji stażystów? Olivia
Ausiello: Może nigdy. “Jak na razie zamierzamy nadal zmieniać stażystów”- mówi producent Stephen Nathan. “Przyglądamy się wszystkim studentom, którzy wystąpili w tym sezonie i usiłujemy dojść do porozumienia, który z nich byłby najlepszy, ale nie możemy się zdecydować. Kochamy ich wszystkich. I myślę, że ta różnorodność bardzo pomogła serialowi, fani mają swoich ulubionych stażystów i interesują się tym, kto wystąpi w danym tygodniu. Dodatkowo, mamy wyjątkowe szczęście do aktorów, których zatrudniliśmy. Wszyscy, których wybrał Rick Milligan, mogą łatwo dostosować się do regularnej pracy w serialu, a to jest bardzo rzadkie. Wygląda na to że mamy teraz gotową pulę aktorów do wyboru.”
Pytanie: Jakiś spoiler na temat Bones?
Ausiello: “Sweets i jego dziewczyna znajdą się w łóżku z Boothem i Brennan”- ujawnia producent Stephen Nathan. Ok, żartuję, ale w nadchodzącym odcinku ta czwórka znajdzie się w niezręcznej sytuacji. Booth i Brennan sądzą, że dziewczyna Sweetsa wychodzi za mąż za kogoś innego i nie mówią mu o tym. Ten odcinek będzie zagłębiał się w środowisko usług weselnych.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

http://www.kredyciak.pl/

custom essay

  • There are manifold influences and accounts in my life primarily, when I locate custom essay furtively. The useful one is that primarily I haven�t devastating talent to pen various huge functions. It is reform for me purely to locate the exceptional service. My relevant ordered functions are not punk and specifically without necessary flaws, which can foreclose sequels of my reliable study.