`` Postać z kreskówki w “Bones” | Bones Fansite - Strona fanów serialu "Kości"

O serialu...

Kości (ang. Bones) - amerykański serial telewizyjny produkcji Fox Broadcasting Company oparty na książkach kryminolog-antropolog Kathy Reichs, będącej jednocześnie producentką serialu. Serial pojawił się na antenie w 2005 roku. Do teraz powstało 59 odcinków. 3 września rozpocznie się emisja 4 serii.

Fabuła...

Dr Temperance Brennan (Emily Deschanel) jest utalentowanym antropologiem pracującym w Jeffersonian Institution, która w wolnych chwilach pisze powieści. Dr. Brennan bardzo często współpracuje z agentem FBI Seeleyem Boothem (David Boreanaz), pomagając zidentyfikować zwłoki, kiedy standardowe metody są nieskuteczne.Postać z kreskówki w “Bones”

Stewie Griffin udzieli Boothowi mądrych rad w “Bones”
Emisja: 7 maja

Stewie Griffin, najmłodszy członek rodziny z kreskówki Family Guy, pojawi się w odcinku “Bones The Critic in the Cabernet”. Brennan zdecyduje się że pragnie dziecka i zaskoczy Bootha prośbą o to by został ojcem. Jej prośba pociągnie za sobą mnóstwo niewyrażonych uczuć i nierozwiązanych kwestii pomiędzy tą dwójką, a Booth będzie bardzo poruszony perspektywą posiadania dziecka. Stres wynikły z całej sytuacji i dodatkowo niezdiagnozowany jeszcze problem zdrowotny agenta sprawią, że Stewie złoży mu niespodziewaną wizytę. Diabolicznie sprytne dziecko oceni sytuację i udzieli rad w swoim niepowtarzalnym stylu.

Po powrocie z planu “Bones” Griffin opowiedział o swoim pierwszym doświadczeniu w dramatycznej roli: “Oh widzieliście to? Byłem dobry? Słyszałem, że mówią, że jestem niezwykły i chcą, abym zastąpił Emily, ale to tylko plotki!”

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

http://www.kredyciak.pl/

custom essay

  • There are manifold influences and accounts in my life primarily, when I locate custom essay furtively. The useful one is that primarily I haven�t devastating talent to pen various huge functions. It is reform for me purely to locate the exceptional service. My relevant ordered functions are not punk and specifically without necessary flaws, which can foreclose sequels of my reliable study.