`` Jednak seks na wiosnę! | Bones Fansite - Strona fanów serialu "Kości"

O serialu...

Kości (ang. Bones) - amerykański serial telewizyjny produkcji Fox Broadcasting Company oparty na książkach kryminolog-antropolog Kathy Reichs, będącej jednocześnie producentką serialu. Serial pojawił się na antenie w 2005 roku. Do teraz powstało 59 odcinków. 3 września rozpocznie się emisja 4 serii.

Fabuła...

Dr Temperance Brennan (Emily Deschanel) jest utalentowanym antropologiem pracującym w Jeffersonian Institution, która w wolnych chwilach pisze powieści. Dr. Brennan bardzo często współpracuje z agentem FBI Seeleyem Boothem (David Boreanaz), pomagając zidentyfikować zwłoki, kiedy standardowe metody są nieskuteczne.Jednak seks na wiosnę!

Jak podaje Korbi, fani “Bones” tej wiosny najprawdopodobniej zobaczą sceny seksu między Brennan a Boothem.
Informowaliśmy wcześniej, że FOX rozważa przeniesienie na jesień finałowego odcinka czwartego sezonu, w którym dojdzie do długo oczekiwanego zbliżenia B&B, ponieważ “American Idol” wypchnął “Bones” z ramówki w tym tygodniu z powodu przemówienia prezydenta Obamy.
Stacja nie wypowiedziała się jeszcze oficjalnie, ale źródła wewnątrz mówią, że finał sezonu zostanie wyemitowany zgodnie z planem (uff), a zamiast niego na jesień został przeniesiony odcinek 4×18 “Beaver in the Otter”.

One Response to “Jednak seks na wiosnę!”

  1. Alina Says:

    No w koncu myslalam ze juz nigdy do tego nie dojdzie! Jestem ciekawa ile pokaza, choc jak na amerykanskie produkcje, to zapewne nie zawiele. No ale itak uwielbiam ten serial! Pa i pozdrawiam wszystkich fanow serialu!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

http://www.kredyciak.pl/

custom essay

  • There are manifold influences and accounts in my life primarily, when I locate custom essay furtively. The useful one is that primarily I haven�t devastating talent to pen various huge functions. It is reform for me purely to locate the exceptional service. My relevant ordered functions are not punk and specifically without necessary flaws, which can foreclose sequels of my reliable study.