`` Nie będzie seksu? | Bones Fansite - Strona fanów serialu "Kości"

O serialu...

Kości (ang. Bones) - amerykański serial telewizyjny produkcji Fox Broadcasting Company oparty na książkach kryminolog-antropolog Kathy Reichs, będącej jednocześnie producentką serialu. Serial pojawił się na antenie w 2005 roku. Do teraz powstało 59 odcinków. 3 września rozpocznie się emisja 4 serii.

Fabuła...

Dr Temperance Brennan (Emily Deschanel) jest utalentowanym antropologiem pracującym w Jeffersonian Institution, która w wolnych chwilach pisze powieści. Dr. Brennan bardzo często współpracuje z agentem FBI Seeleyem Boothem (David Boreanaz), pomagając zidentyfikować zwłoki, kiedy standardowe metody są nieskuteczne.Nie będzie seksu?

Kiedy dzisiaj podawaliśmy informację, że w przyszłym odcinku nie będzie nowego odcinka “Bones”, nie przypuszczaliśmy, że może pociągnąć za sobą tak poważne konsekwencje. Okazuje się, że możemy nie zobaczyć w maju sceny seksu między Boothem a Brennan. Z powodu przemówienia prezydenta Obamy program “American Idol” został przesunięty na czwartek, a serial “Bones” stracił jeden odcinek. Problem tkwi w tym, że FOX ma sztywną ramówkę i nie ma kiedy wyemitować tego odcinka. Władze stacji poważnie rozważają, czy nie przesunąć finałowego epizodu czwartego sezonu na wrzesień, aby otworzył sezon piąty. Jeżeli podejmą taką decyzję, fani będą oburzeni, ponieważ seks Brennan i Bootha jest od dawna zapowiadany, obiecywany i oczekiwany.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

http://www.kredyciak.pl/

custom essay

  • There are manifold influences and accounts in my life primarily, when I locate custom essay furtively. The useful one is that primarily I haven�t devastating talent to pen various huge functions. It is reform for me purely to locate the exceptional service. My relevant ordered functions are not punk and specifically without necessary flaws, which can foreclose sequels of my reliable study.