`` Opis prasowy odcinka “The Science in the Physicist” | Bones Fansite - Strona fanów serialu "Kości"

O serialu...

Kości (ang. Bones) - amerykański serial telewizyjny produkcji Fox Broadcasting Company oparty na książkach kryminolog-antropolog Kathy Reichs, będącej jednocześnie producentką serialu. Serial pojawił się na antenie w 2005 roku. Do teraz powstało 59 odcinków. 3 września rozpocznie się emisja 4 serii.

Fabuła...

Dr Temperance Brennan (Emily Deschanel) jest utalentowanym antropologiem pracującym w Jeffersonian Institution, która w wolnych chwilach pisze powieści. Dr. Brennan bardzo często współpracuje z agentem FBI Seeleyem Boothem (David Boreanaz), pomagając zidentyfikować zwłoki, kiedy standardowe metody są nieskuteczne.Opis prasowy odcinka “The Science in the Physicist”

Booth i Brennan rozpoczynają śledztwo gdy w pobliżu miejsca przeprowadzania sesji zdjęciowej zostają znalezione bardzo rozdrobnione ludzkie szczątki w worku na śmieci. Ekipa odkrywa że w uchu ofiary tkwi okruch meteorytu, co prowadzi ich do Instytutu Naukowego Collar, który jest sławny w D.C. dzięki swoim badaniom z zakresu fizyki. Po przesłuchanie naukowców z instyutu, ofiara zostaje zidentyfikowana jako dr Diane Sidman, wiodący naukowiec i redaktor naczelny magazynu Instytutu Collar, związana również z założeniem Instytutu. Kiedy staje się jasne że dr pracowała nad bardzo kontrowersyjnym projektem Booth i Brennan odkrywają że wiele osób miało motyw by zabić dr Sidman. Kiedy ekipa pracuje nad ustaleniem przyczyny śmierci, Booth i Brennan szukają mordercy ale ich naukowe metody stawiają ich w niebezpiecznej sytuacji. W międzyczasie, ojciec Angeli przyjeżdża by zemścić się na Hodginsie, a Sweets usiłuje załagodziś całą sytuację.

Stażystą tego tygodnia jest Vincent Nigel-Murray, ponadto w odcinku pojawia się Billy F. Gibbons grający ojca Angeli.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

http://www.kredyciak.pl/

custom essay

  • There are manifold influences and accounts in my life primarily, when I locate custom essay furtively. The useful one is that primarily I haven�t devastating talent to pen various huge functions. It is reform for me purely to locate the exceptional service. My relevant ordered functions are not punk and specifically without necessary flaws, which can foreclose sequels of my reliable study.