`` Booth i Bones w sezonie piątym. Czyżby dziecko? | Bones Fansite - Strona fanów serialu "Kości"

O serialu...

Kości (ang. Bones) - amerykański serial telewizyjny produkcji Fox Broadcasting Company oparty na książkach kryminolog-antropolog Kathy Reichs, będącej jednocześnie producentką serialu. Serial pojawił się na antenie w 2005 roku. Do teraz powstało 59 odcinków. 3 września rozpocznie się emisja 4 serii.

Fabuła...

Dr Temperance Brennan (Emily Deschanel) jest utalentowanym antropologiem pracującym w Jeffersonian Institution, która w wolnych chwilach pisze powieści. Dr. Brennan bardzo często współpracuje z agentem FBI Seeleyem Boothem (David Boreanaz), pomagając zidentyfikować zwłoki, kiedy standardowe metody są nieskuteczne.Booth i Bones w sezonie piątym. Czyżby dziecko?

Tak, od dawna zapowiadana i oczekiwana scena seksu między Temeprance ‘Bones’ Brennan (Emily Deschanel) a Seeley Boothem (David Boreanaz) będzie miała miejsce w finałowym odcinku czwartego sezonu. Nie, to nie będzie halucynacja. I tak, właśnie tak, to może doprowadzić naszą parę do czegoś znacznie większego niż tylko seks!
Właśnie rozmawialiśmy z szefami „Bones”: Hartem Hansonem i Stephenem Nathanem. Nathan zażartował: „ Zrobiliśmy mały research i odkryliśmy coś szokującego: seks jest bardzo blisko związany z posiadaniem dziecka”.
Więc co oznacza seks dla naszej ukochanej dwójki i które lubiane postacie powrócą w finale serii? Udało nam się trochę dowiedzieć.
Fani, którzy od dawna czekają , aż coś się zdarzy między Boothem a Bones, będą zachwyceni tym, że twórcy podchodzą do tego bardzo serio. Hart mówi: „ Myślę, że widzowie będą usatysfakcjonowani sceną seksu i że pójdziemy tą drogą w następnym sezonie”.
Czemu Hart Hanson zmienił nastawienie po latach powstrzymywania wybuchu namiętności B&B? Wyjaśnił nam: „Fakty są takie, że kiedy zaczynaliśmy robić „Bones”, byliśmy pewni, że nigdy nie będziemy musieli zmierzyć się z romansem Bootha i Brennan, ponieważ nasz serial nie przetrwa tak długo. A teraz musimy to zrobić. Trzeba ponieść konsekwencje i podjąć wyzwanie. Jakieś sześć miesięcy temu Stephen i ja usiedliśmy i zaczęliśmy rozmawiać, jak uporać się z tym wielkim mieczem Damoklesa wiszącym nad ich życiem seksualnym”.
I żeby wszystko było jasne, sprawa „dziecka” jest kluczem do tej decyzji, przynajmniej ze strony Brennan. Stephen mówi: „ Zaczęło się od pomysłu, że Brennan, która przez długi czas była nieugięta w tym, że nie chce mieć potomstwa, w końcu zda sobie sprawę, że dobrze byłoby mieć dziecko, tak błyskotliwe, jak ona sama. Zaczęła więc poważnie rozważać tę sprawę i uświadomiła sobie, że Booth idealnie do niej pasuje”.
Kolejna aluzja, która potwierdza, że zobaczymy na ekranie malutkiego B&B Juniora? Kiedy spytaliśmy o przyszłość Parkera, ukochanego synka Bootha, Hart odpowiedział: „Tak, zobaczymy jeszcze Parkera, rodzina Bootha, włączając Parkera, pasuje do tego, co zamierzamy zrobić w piątym sezonie”.
Co do samego seksu, ta scena nie została jeszcze nakręcona, ale zapewniona nas, że na pewno nie będą to majaki z powodu wysokiej gorączki Bootha ani fantazje.
Kilka informacji dotyczących innych bohaterów:
– Zack pojawi się w finale sezonu.
– Angela i Hodgins ciągle będą w miłosnej otchłani. „Nasze plany nie zakładają żadnej szybkiej zmiany ich stosunków”– Hart Hanson.
– Ci, którzy nie lubią nowej, czwartkowej pory emisji, będą musieli się z tym pogodzić. „Telewizja jest bardzo zadowolona z tego, jak dajemy sobie radę w czwartkowe wieczory. Ich zdaniem robimy bardzo dobrą robotę”– Stephen Nathan.

źródło: E!Online

One Response to “Booth i Bones w sezonie piątym. Czyżby dziecko?”

  1. Hank Says:

    widzę, że moja rada co do reklam z Redefine się przydała? :)

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

http://www.kredyciak.pl/

custom essay

  • There are manifold influences and accounts in my life primarily, when I locate custom essay furtively. The useful one is that primarily I haven�t devastating talent to pen various huge functions. It is reform for me purely to locate the exceptional service. My relevant ordered functions are not punk and specifically without necessary flaws, which can foreclose sequels of my reliable study.