`` Opis odcinka “The Doctor in the Den” | Bones Fansite - Strona fanów serialu "Kości"

O serialu...

Kości (ang. Bones) - amerykański serial telewizyjny produkcji Fox Broadcasting Company oparty na książkach kryminolog-antropolog Kathy Reichs, będącej jednocześnie producentką serialu. Serial pojawił się na antenie w 2005 roku. Do teraz powstało 59 odcinków. 3 września rozpocznie się emisja 4 serii.

Fabuła...

Dr Temperance Brennan (Emily Deschanel) jest utalentowanym antropologiem pracującym w Jeffersonian Institution, która w wolnych chwilach pisze powieści. Dr. Brennan bardzo często współpracuje z agentem FBI Seeleyem Boothem (David Boreanaz), pomagając zidentyfikować zwłoki, kiedy standardowe metody są nieskuteczne.Opis odcinka “The Doctor in the Den”

W klatce tygrysa w zoo po szpitalnej imprezie charytatywnej zostaje znalezione na wpół zjedzone ciało lekarza. Booth i Brennan ustalają że nie był to wypadek. Ekipa szybko identyfikuje ofiarę jako doktora Andrew Weltona, a Cam ujawnia że była zaręczona z Weltonem i była z nim przez 10 lat. Mimo że jest załamana stratą, przyłącza się do zespołu by pomóc znaleźć mordercę dr. Weltona dla dobra jego 16-letniej córki, którą kiedyś pomagała wychowywać. Cała to sytuacja może przynieść wiele zmian w życiu Cam. Ekipa odtwarza ostatni wieczór doktora poprzez przesłuchiwanie świadków, w tym Brandona Caseya (gość specjalny Chad Lowe), którego Angela i Sweets muszą zahipnotyzować by przypomniał sobie co widział tego wieczoru na przyjęciu. W międzyczasie w atmosferze w instytucie można łatwo dostrzec pożądanie jako że Angela obsesyjnie myśli o seksie próbując utrzymać celibat który sobie sama narzuciła.

Stażystą tego tygodnia jest Clark Edison.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

http://www.kredyciak.pl/

custom essay

  • There are manifold influences and accounts in my life primarily, when I locate custom essay furtively. The useful one is that primarily I haven�t devastating talent to pen various huge functions. It is reform for me purely to locate the exceptional service. My relevant ordered functions are not punk and specifically without necessary flaws, which can foreclose sequels of my reliable study.