`` Problemy zdrowotne i gorąca noc! | Bones Fansite - Strona fanów serialu "Kości"

O serialu...

Kości (ang. Bones) - amerykański serial telewizyjny produkcji Fox Broadcasting Company oparty na książkach kryminolog-antropolog Kathy Reichs, będącej jednocześnie producentką serialu. Serial pojawił się na antenie w 2005 roku. Do teraz powstało 59 odcinków. 3 września rozpocznie się emisja 4 serii.

Fabuła...

Dr Temperance Brennan (Emily Deschanel) jest utalentowanym antropologiem pracującym w Jeffersonian Institution, która w wolnych chwilach pisze powieści. Dr. Brennan bardzo często współpracuje z agentem FBI Seeleyem Boothem (David Boreanaz), pomagając zidentyfikować zwłoki, kiedy standardowe metody są nieskuteczne.Problemy zdrowotne i gorąca noc!

Czy gorąca noc Bootha i Brennan w finałowym odcinku czwartego sezonu jest cudownym prezentem dla postaci granej przez Davida Boreanaza? Prawdopodobnie nie, chociaż wygląda na to, że dowcipny detektyw będzie musiał stawić czoło śmierci w dalszych odcinkach tej serii.
“Będzie miał poważny problem ze zdrowiem, który spowoduje u niego halucynacje”- ujawnia producent wykonawczy Stephen Nathan.
Niezależnie od tego, jaki los czeka Bootha (jest gwiazdą serialu, więc prawdopodobnie wszystko skończy się dobrze), przynajmniej widzowie nie będą już musieli sobie wyobrażać słodkiej, słodziutkiej sceny miłosnej z jego partnerką. “W ostatnim odcinku tego sezonu Brennan i Booth będą w łóżku. Oczywistym jest, że oni nie wytrzymaliby nadzy w łóżku, nie uprawiając seksu”- potwierdza Nathan.
A co następnego ranka? Czy będą katastrofalnie skrępowani, tak jak to miało miejsce w “Na wariackich papierach”? Na szczęście nie! “Wszystko zostanie rozwiązane w trakcie tego odcinka, ponieważ chcemy także wyjaśnić sprawę dziecka, którego pragnie Brennan”- obiecuje Nathan.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

http://www.kredyciak.pl/

custom essay

  • There are manifold influences and accounts in my life primarily, when I locate custom essay furtively. The useful one is that primarily I haven�t devastating talent to pen various huge functions. It is reform for me purely to locate the exceptional service. My relevant ordered functions are not punk and specifically without necessary flaws, which can foreclose sequels of my reliable study.