`` Dlaczego Eric Millegan opuścił “Kości” ? | Bones Fansite - Strona fanów serialu "Kości"

O serialu...

Kości (ang. Bones) - amerykański serial telewizyjny produkcji Fox Broadcasting Company oparty na książkach kryminolog-antropolog Kathy Reichs, będącej jednocześnie producentką serialu. Serial pojawił się na antenie w 2005 roku. Do teraz powstało 59 odcinków. 3 września rozpocznie się emisja 4 serii.

Fabuła...

Dr Temperance Brennan (Emily Deschanel) jest utalentowanym antropologiem pracującym w Jeffersonian Institution, która w wolnych chwilach pisze powieści. Dr. Brennan bardzo często współpracuje z agentem FBI Seeleyem Boothem (David Boreanaz), pomagając zidentyfikować zwłoki, kiedy standardowe metody są nieskuteczne.Dlaczego Eric Millegan opuścił “Kości” ?

Aktor grający Zacka opowiada o tym, dlaczego jego postać musiała opuścić serial.

Jeśli już widzieliście odcinek finałowy, dowiedzieliście się tego, czego ja 2 miesiące wcześniej. Nie będę się już regularnie pojawiał w „Kościach”. Kreatywni scenarzyści zadecydowali, że grana przeze mnie postać zostanie uczniem Gormogona. Wątek kończy się umieszczeniem Zacka w szpitalu psychiatrycznym, więc nie będzie już dłużej pracował w Instytucie Jeffersona. Taka wersja wydarzeń nie była moim wyborem, ale potraktowałem to jako wyzwanie aktorskie.

W ciągu ostatnich 2 miesięcy uczestniczyłem w przesłuchaniach do kilku bardzo obiecujących projektów i będę się starał na bieżąco informować o wszelkich postępach. Planuję także z moim kabaretem serię występów w Nowym Yorku przed końcem bieżącego roku. Chciałem również przeprosić za ostatnie kilka miesięcy, kiedy bardzo ogólnie mówiłem o moim dalszym pojawianiu się w serialu. Unikałem wyraźnych odpowiedzi, bo to zdradziłoby zbyt wiele. Nie znosiłem tego, że nie mogłem niczego powiedzieć, ale utrzymanie całej sprawy w tajemnicy było elementem mojej pracy.

Wątek Zacka jest wciąż otwarty. Być może będę się sporadycznie pojawiał w serialu. Niewykluczone, że mój bohater będzie niezbędny, by rozwiązać sprawę. Dlatego możliwe jest to, że będzie odwiedzany w szpitalu przez pozostałych członków ekipy.

Szczerze mówiąc będzie mi brakowało pracy na planie i moich wszystkich przyjaciół z serialu. Uwielbiałem z nimi pracować. Pozostaje mi tylko podziękować za 3 lata wspólnej pracy.

2 Responses to “Dlaczego Eric Millegan opuścił “Kości” ?”

  1. Rayne Says:

    nie wierze, nie wierze. Ale czemu szpital psychiatryczny

    Not faith, not faith. But psychiatric hospital that ?

  2. GaBi Says:

    czemu akurat on to była moja ulubiona postać ale to z wybuchem było wypasione

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

http://www.kredyciak.pl/

custom essay

  • There are manifold influences and accounts in my life primarily, when I locate custom essay furtively. The useful one is that primarily I haven�t devastating talent to pen various huge functions. It is reform for me purely to locate the exceptional service. My relevant ordered functions are not punk and specifically without necessary flaws, which can foreclose sequels of my reliable study.