`` Wywiad z Emily i Davidem “Tak, oni TO zrobią” | Bones Fansite - Strona fanów serialu "Kości"

O serialu...

Kości (ang. Bones) - amerykański serial telewizyjny produkcji Fox Broadcasting Company oparty na książkach kryminolog-antropolog Kathy Reichs, będącej jednocześnie producentką serialu. Serial pojawił się na antenie w 2005 roku. Do teraz powstało 59 odcinków. 3 września rozpocznie się emisja 4 serii.

Fabuła...

Dr Temperance Brennan (Emily Deschanel) jest utalentowanym antropologiem pracującym w Jeffersonian Institution, która w wolnych chwilach pisze powieści. Dr. Brennan bardzo często współpracuje z agentem FBI Seeleyem Boothem (David Boreanaz), pomagając zidentyfikować zwłoki, kiedy standardowe metody są nieskuteczne.Wywiad z Emily i Davidem “Tak, oni TO zrobią”

David Boreanaz i Emily Deschanel zdradzają nam fascynujące szczegóły, jak dojdzie do tego, że Brennan i Booth przeniosą się z laboratorium do sypialni w „Bones”.
Podczas czterech lat wspólnej pracy Emily Deschanel i David Boreanaz obrócili romantyczne przekomarzanie się w bombę zegarową seksualnego napięcia. W rezultacie „Bones” stał się uzależniającą ucztą, serialem kryminalnym z humorem i uczuciem, które doprowadza fanów do krzyku: „ Oni są idealni dla siebie! Dlaczego nie zdają sobie z tego sprawy”. Teraz, kiedy wiemy, że dr Temperance Brennan i agent specjalny Seeley Booth w końcu się zejdą, wyciągnęliśmy aktorów na zwierzenia.

Co myślicie o tym, że dołączyliście do rankingu najlepszych par telewizyjnych? Macie jakieś swoje ulubione pary?
Emily: Jesteśmy porównywani do „Moonlighting”, które jest nam bliższe, niż, powiedzmy, „Cheers”.
David: Zawsze lubiłem gorące pocałunki Houlihan i Hawkeye’a z „MASH”.
Emily: Chciałabym zobaczyć razem Liz Lemon i Jacka Donaghy z „30 Rock”. No i jest jeszcze Olivia Benson i Elliott Stabler z „Law & Order: SVU”. Ale oni akurat nie muszą być parą, i tak będę oglądała.

Wyniki oglądalności „Bones” cały czas rosną. Czy nie martwicie się, że TO stanie się zbyt szybko?
Emily: Zawsze niebezpieczne jest, kiedy główni bohaterowie stają się parą. Wiele seriali splajtowało przez to. Jednak widzowie bardzo tego pragną, dlatego musimy być kreatywni. Właściwie to my się już całowaliśmy, nawet jeśli Brennan została do tego zmuszona szantażem. Myślę, że podobało nam się to bardziej, niż jesteśmy skłonni przyznać. Kiedy w końcu będziemy razem, nasza relacja może stać się tylko silniejsza.
David: Byliśmy stawiani w sytuacjach, w których musieliśmy razem żyć i udawać, że uprawiamy sex. Serial pokazuje, jak bardzo oni troszczą się o siebie nawzajem, w czuły i kochający sposób. W każdy weekend pod okiem naszej nauczycielki Ivany Chubbuck uczymy się z Emily, jak być bardziej kreatywnymi i jak sprawić, by nasz następny krok był fantastyczny. Każdy jest ciekawy, czy w końcu pójdą do łóżka czy nie. Pójdą, jednak trzeba to zrobić tak, aby było zarówno satysfakcjonujące dla widzów, jak również zaskakujące i mądre. Przypuszczam, że to nie będzie typowa scena seksu z trzęsącym się łóżkiem.

A wy jak chcecie, aby to się stało?
Emily: Na tropikalnej wyspie.
David: (śmiech) Otoczeni przez tropikalne owoce. Tam, gdzie ocean spotyka się z piaskiem, a woda nas delikatnie omywa.
Emily: Jak w filmie „Stąd do wieczności”. Byłoby gorąco!

Brennan jest znana z umawiania się z dwoma facetami jednocześnie: jednym dla sexu, drugim do rozmowy. Czy to będzie niepokoić Bootha?
David: Mam dość ludzi, którzy myślą, że Booth jest pruderyjny. On ma łóżko wodne (śmiech). Dobra, powinien mieć. Nigdy tak naprawdę nie pokazywaliśmy życia seksualnego Bootha. Brennan bez przerwy chodzi na randki, umawia się i robi różne rzeczy z facetami.
Emily: Ona nie potrafi dobierać sobie mężczyzn. Jeden próbował ją zabić, inny zamordował swojego brata.
David: Potem zaczęła uganiać się za bratem Bootha. I całować go!

Jesteście jak stare, dobre małżeństwo, ale oboje macie skłonności do dominacji. Jak to będzie funkcjonować?
Emily: Będziemy dawać i brać. Będzie dobrze, dopóki będą traktować się z szacunkiem.
David: (szczerzy zęby) Będzie happy end.
Emily: Na pewno będą jakieś elementy komiczne.

Jakie? Problemy z erekcją?
David: Tak, albo przedwczesny wytrysk! ( Z udawanym oburzeniem) Daj spokój, jestem Włochem.
Emily: To jego stała odpowiedź na wszystko: „Jestem Włochem”.

Wiecie już, jak bardzo rozebrani będziecie?
Emily: Teraz już naprawdę nie pokazuje się w telewizji zbyt dużo, w przeciwieństwie do NYPD Blue lub kablówki.
David: Wszystko przez popis Janet Jackson podczas Super Bowl. Nie znoszę, kiedy dwoje ludzi zaczyna coś robić i nagle kończą okryci stosem koców. Ja się oddam w pełni, nie mam zamiaru mieć nic na sobie.
Emily: Co? Pierwsze słyszę!

Pójdziesz na całość?
David: (śmiech) Oczywiście, że nie. Będę w bieliźnie i włożę poduszki między nogi. Jestem dżentelmenem. Ona jest delikatnym kwiatuszkiem, nie zamierzam naruszyć płatków.
Emily: Hej, chcesz dostać w pysk?
David: Pamiętasz, jak sfingowałem swoją śmierć i ty się naprawdę zdenerwowałaś? Chciałbym na początku troszkę takiej agresji, a później zdarlibyśmy z siebie nawzajem ciuchy.
Emily: Tak, ale bez przemocy!
David: Moglibyśmy zrobić bitwę na ciasto. Albo moglibyśmy jeść tą samą nitkę spaghetti i spotkać się ustami na środku. Tak jak w „Zakochanym kundlu”.
Emily: Mogłoby się to zacząć w naszej knajpce i skończyć w mojej lub twojej sypialni.

Skoro już o tym mówimy: macie ulubione strony łóżka?
David: Ja zawsze śpię po prawej stronie mojego łóżka lub jakiegokolwiek łóżka, w którym śpię.
Emily: A ja po lewej.
David: O Boże! Idealnie do siebie pasujemy!

Brennan poprosi Bootha, aby był ojcem jej dziecka, dlatego że sex będzie taki dobry?
David: Ona wie, że i tak to nastąpi.
Emily: Sex to jedno, ale myślę, że dziecko to dla niej czysto naukowa sprawa. Booth to osoba, która mnie uzupełnia. Ja jestem genialna, logiczna i racjonalna, Booth jest mądry życiowo, kieruje się intuicją i świetnie dogaduje się z ludźmi. Chociaż Brennan najprawdopodobniej zechce wykonać test DNA.
David: Myślisz, że pozwolę się kłuć? Zapomnij, nie licz na mnie!
Emily: Nie będziesz kłuty! Pobierzemy ci wymaz z gardła.
David: Nikt nie będzie pobierał wymazu niczego. Możemy zrobić cały odcinek o tym, dlaczego nie możesz pobrać mojego DNA. Jest wiele możliwości w serialu takim, jak nasz. Ale najważniejsze, że bohaterowie są razem i tworzą związek.

Brennan jest aspołeczna, nie potrafi porozumiewać się z dorosłymi. Jak uda jej się nawiązać kontakt z dzieckiem.
Emily: W zeszłym sezonie mieliśmy odcinek, w którym opiekowaliśmy się dzieckiem i nie wiedziałam zupełnie, co mam robić. Po prostu trzymałam je w wyciągniętych rękach. Ale potem instynkt macierzyński dał o sobie znać.
David: Poza tym FBI ma świetny program dziennej opieki nad dzieckiem.

Kto zostanie w domu z noworodkiem?
Emily: Brennan uważa, że w pewnym momencie rozwoju dziecka rodzice są nieważni, więc będzie równowaga.
David: Nie, kobieta musi być w domu z dzieckiem przez przynajmniej sześć miesięcy! Ja mogę zapewnić miłość i opiekę, ale nie mogę karmić dziecka. Daj spokój, czy to mi płynie mleko z piersi?

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

http://www.kredyciak.pl/

custom essay

  • There are manifold influences and accounts in my life primarily, when I locate custom essay furtively. The useful one is that primarily I haven�t devastating talent to pen various huge functions. It is reform for me purely to locate the exceptional service. My relevant ordered functions are not punk and specifically without necessary flaws, which can foreclose sequels of my reliable study.