`` Ciekawi bohaterowie odcinka “The Girl in the Mask” | Bones Fansite - Strona fanów serialu "Kości"

O serialu...

Kości (ang. Bones) - amerykański serial telewizyjny produkcji Fox Broadcasting Company oparty na książkach kryminolog-antropolog Kathy Reichs, będącej jednocześnie producentką serialu. Serial pojawił się na antenie w 2005 roku. Do teraz powstało 59 odcinków. 3 września rozpocznie się emisja 4 serii.

Fabuła...

Dr Temperance Brennan (Emily Deschanel) jest utalentowanym antropologiem pracującym w Jeffersonian Institution, która w wolnych chwilach pisze powieści. Dr. Brennan bardzo często współpracuje z agentem FBI Seeleyem Boothem (David Boreanaz), pomagając zidentyfikować zwłoki, kiedy standardowe metody są nieskuteczne.



Ciekawi bohaterowie odcinka “The Girl in the Mask”

SIERŻANT KEN NAKAMURA
Przystojny, inteligentny Japończyk po 30. Poznał Bootha w trakcie programu wymiany i bardzo się zaprzyjaźnili. Jest zrozpaczony, ponieważ jego 21-letnia siostra Sachi, którą opiekował się od śmierci rodziców 15 lat wcześniej, została zamordowana. Przylatuje z Japonii, by pomóc Brennan i Boothowi w śledztwie.

DR. ASA TANAKA
Wiodący japoński antropolog sądowy, odpowiednik doktor Brennan. Przylatuje do Waszyngtonu razem z sierżantem Kenem Nakumara, by pomóc w śledztwie dotyczącym morderstwa Sachi Nakamury. Jest bardzo pomocny w laboratorium, lecz wywołuje wielkie zamieszanie, bowiem nikt nie wie, czy jest mężczyzną czy kobietą. Wygląda dziwacznie i wykazuje cechy obu płci.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

http://www.kredyciak.pl/

custom essay

  • There are manifold influences and accounts in my life primarily, when I locate custom essay furtively. The useful one is that primarily I haven�t devastating talent to pen various huge functions. It is reform for me purely to locate the exceptional service. My relevant ordered functions are not punk and specifically without necessary flaws, which can foreclose sequels of my reliable study.