`` Nowy odcinek “Kości” na Polsacie. | Bones Fansite - Strona fanów serialu "Kości"

O serialu...

Kości (ang. Bones) - amerykański serial telewizyjny produkcji Fox Broadcasting Company oparty na książkach kryminolog-antropolog Kathy Reichs, będącej jednocześnie producentką serialu. Serial pojawił się na antenie w 2005 roku. Do teraz powstało 59 odcinków. 3 września rozpocznie się emisja 4 serii.

Fabuła...

Dr Temperance Brennan (Emily Deschanel) jest utalentowanym antropologiem pracującym w Jeffersonian Institution, która w wolnych chwilach pisze powieści. Dr. Brennan bardzo często współpracuje z agentem FBI Seeleyem Boothem (David Boreanaz), pomagając zidentyfikować zwłoki, kiedy standardowe metody są nieskuteczne.Nowy odcinek “Kości” na Polsacie.

Już dzisiaj o 22.05. na Polsacie nowy, trzymający w napięciu odcinek “Kości”: “Death in the Saddle”.
Brennan i Booth zajmują się sprawą szczęśliwego męża i ojca, który został brutalnie zamordowany w dziwnych okolicznościach podczas podróży służbowej, daleko od miejsca, w którym powinien przebywać według informacji żony. Wkrótce ekipa ku swojemu zaskoczeniu odkrywa, że mężczyzna nie tylko zginął jak koń, ale jakiś czas przed śmiercią prowadził życie jak koń. Trop prowadzi Brennan i Bootha na ranczo w Wirginii, gdzie odbywa się tajemniczy zjazd miłośników… koni.  Tymczasem Angela postanawia poddać się hipnozie, by odnaleźć zaginionego męża.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

http://www.kredyciak.pl/

custom essay

  • There are manifold influences and accounts in my life primarily, when I locate custom essay furtively. The useful one is that primarily I haven�t devastating talent to pen various huge functions. It is reform for me purely to locate the exceptional service. My relevant ordered functions are not punk and specifically without necessary flaws, which can foreclose sequels of my reliable study.