`` Opis odcinka 4×16 “The Bones That Foam” | Bones Fansite - Strona fanów serialu "Kości"

O serialu...

Kości (ang. Bones) - amerykański serial telewizyjny produkcji Fox Broadcasting Company oparty na książkach kryminolog-antropolog Kathy Reichs, będącej jednocześnie producentką serialu. Serial pojawił się na antenie w 2005 roku. Do teraz powstało 59 odcinków. 3 września rozpocznie się emisja 4 serii.

Fabuła...

Dr Temperance Brennan (Emily Deschanel) jest utalentowanym antropologiem pracującym w Jeffersonian Institution, która w wolnych chwilach pisze powieści. Dr. Brennan bardzo często współpracuje z agentem FBI Seeleyem Boothem (David Boreanaz), pomagając zidentyfikować zwłoki, kiedy standardowe metody są nieskuteczne.Opis odcinka 4×16 “The Bones That Foam”

Morderstwo sprzedawcy samochodów z tajemniczo pieniącymi się zwłokami to wielkie wyzwanie dla drużyny. Emisja nowego odcinka „Bones” w czwartek, 12. Marca na FOX.

Odcinek wyreżyserowany przez Davida Boreanaz.

Para nowożeńców w dniu swojego ślubu skacze na bungee z mostu. Szczęście zamienia się w koszmar, kiedy stają twarzą w twarz ze zwłokami leżącymi na dnie wąwozu. Booth i Brennan muszą się tam dostać, by określić, czy ofiara była martwa przed upadkiem z mostu, co wykluczałoby samobójstwo. W laboratorium zauważają nieznaną subtancję wydobywającą się z ciała, co powoduje natychmiastową izolację laboratorium. Kiedy zwłoki nadal się pienią, ekipa zdaje sobie sprawę, że pozostało tylko około 24 godziny, by odkryć przyczynę zgonu, a później ciało rozłoży się zupełnie. W międzyczasie Booth i Bones odkrywają, że ofiara była nierzetelnym sprzedawcą samochodów. Wielu niezadowolonych klientów miało motyw, by zabić.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

http://www.kredyciak.pl/

custom essay

  • There are manifold influences and accounts in my life primarily, when I locate custom essay furtively. The useful one is that primarily I haven�t devastating talent to pen various huge functions. It is reform for me purely to locate the exceptional service. My relevant ordered functions are not punk and specifically without necessary flaws, which can foreclose sequels of my reliable study.