`` Crossover Bones i House’a? | Bones Fansite - Strona fanów serialu "Kości"

O serialu...

Kości (ang. Bones) - amerykański serial telewizyjny produkcji Fox Broadcasting Company oparty na książkach kryminolog-antropolog Kathy Reichs, będącej jednocześnie producentką serialu. Serial pojawił się na antenie w 2005 roku. Do teraz powstało 59 odcinków. 3 września rozpocznie się emisja 4 serii.

Fabuła...

Dr Temperance Brennan (Emily Deschanel) jest utalentowanym antropologiem pracującym w Jeffersonian Institution, która w wolnych chwilach pisze powieści. Dr. Brennan bardzo często współpracuje z agentem FBI Seeleyem Boothem (David Boreanaz), pomagając zidentyfikować zwłoki, kiedy standardowe metody są nieskuteczne.Crossover Bones i House’a?

TVGuide przeprowadził wśród swoich czytelników sondaż dotyczący tego, jakie crossovery najchętniej zobaczyliby na ekranie. Wytypowali 13 pozycji, wśród których znalazł się również House MD.

Myślę, że crossover House’a i Kości byłby najlepszym crossoverem w historii Foxa. Jak mogłoby to wyglądać?

Po tym, jak w DC zostało znalezione ciało kobiety, Booth i Brenann starają się skontaktować z siostrą ofiary. Okazuje się, że znajduje się ona praktycznie na łożu śmierci, a House i jego zespół starają się ją ocalić. Booth, Bones i jej zespół podejmują prawdziwy wyścig z czasem, starając się rozwiązać sprawę morderstwa w czasie, gdy House wraz ze swoim zespołem próbują uratować pacjentkę. Do tego oczywiście trochę zdrowej rywalizacji między dwoma geniuszami, jakimi są Brennan i House.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

http://www.kredyciak.pl/

custom essay

  • There are manifold influences and accounts in my life primarily, when I locate custom essay furtively. The useful one is that primarily I haven�t devastating talent to pen various huge functions. It is reform for me purely to locate the exceptional service. My relevant ordered functions are not punk and specifically without necessary flaws, which can foreclose sequels of my reliable study.