`` Premierowy odcinek 3 sezonu dzisiaj wieczorem na Polsacie | Bones Fansite - Strona fanów serialu "Kości"

O serialu...

Kości (ang. Bones) - amerykański serial telewizyjny produkcji Fox Broadcasting Company oparty na książkach kryminolog-antropolog Kathy Reichs, będącej jednocześnie producentką serialu. Serial pojawił się na antenie w 2005 roku. Do teraz powstało 59 odcinków. 3 września rozpocznie się emisja 4 serii.

Fabuła...

Dr Temperance Brennan (Emily Deschanel) jest utalentowanym antropologiem pracującym w Jeffersonian Institution, która w wolnych chwilach pisze powieści. Dr. Brennan bardzo często współpracuje z agentem FBI Seeleyem Boothem (David Boreanaz), pomagając zidentyfikować zwłoki, kiedy standardowe metody są nieskuteczne.Premierowy odcinek 3 sezonu dzisiaj wieczorem na Polsacie

Brennan i Booth dostają wezwanie do nietypowego wypadku samochodowego spowodowanego przez ludzką czaszkę, która wbiła się w przednią szybę. W laboratorium Brennan odkrywa, że czaszka nosi ślady ludzkich zębów, a ofiarą jest międzynarodowej sławy skrzypek. Dowody prowadzą Brennan i Bootha do opuszczonego banku. W skarbcu z przerażeniem znajdują dowody wielokrotnych zabójstw rytualnych. Wszystko wskazuje na to, że w mieście od dłuższego czasu panuje morderca-kanibal.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

http://www.kredyciak.pl/

custom essay

  • There are manifold influences and accounts in my life primarily, when I locate custom essay furtively. The useful one is that primarily I haven�t devastating talent to pen various huge functions. It is reform for me purely to locate the exceptional service. My relevant ordered functions are not punk and specifically without necessary flaws, which can foreclose sequels of my reliable study.