`` Zamieszanie w życiu bohaterów! | Bones Fansite - Strona fanów serialu "Kości"

O serialu...

Kości (ang. Bones) - amerykański serial telewizyjny produkcji Fox Broadcasting Company oparty na książkach kryminolog-antropolog Kathy Reichs, będącej jednocześnie producentką serialu. Serial pojawił się na antenie w 2005 roku. Do teraz powstało 59 odcinków. 3 września rozpocznie się emisja 4 serii.

Fabuła...

Dr Temperance Brennan (Emily Deschanel) jest utalentowanym antropologiem pracującym w Jeffersonian Institution, która w wolnych chwilach pisze powieści. Dr. Brennan bardzo często współpracuje z agentem FBI Seeleyem Boothem (David Boreanaz), pomagając zidentyfikować zwłoki, kiedy standardowe metody są nieskuteczne.Zamieszanie w życiu bohaterów!

Pojawia się coraz więcej informacji na temat nowych odcinków czwartego sezonu „Bones”. Oprócz coraz ciekawszych intryg kryminalnych, tajemniczych morderstw i niebezpiecznych śledztw, fanów serialu czeka spore zamieszanie w życiu prywatnym bohaterów.
Booth dzięki rozmowom ze swoim starym terapeutą, dr. Wyattem, otworzy się i zmierzy ze swoją mroczną przeszłością. „Ojciec Booth’a cierpiał na pewną przypadłość. Chcemy pokazać, jak bolesne dla mnie było dorastanie z tym człowiekiem. Mój dziadek był znacznie milszą osobą. Gdyby nie on, już dawno byłbym martwy”- mówi David. Ojciec Booth’a jest byłym pilotem myśliwców i agresywnym alkoholikiem. Zniszczył dzieciństwo Booth’a i mimo iż już dawno nie jest częścią jego życia, Booth nadal nie potrafi się od niego uwolnić. Jak wpłynie na niego niespodziewane pojawienie się ojca? Wkrótce rozpoczną się castingi do ról ojca i dziadka Booth’a, ale mówi się, że ojca Booth’a zagra Robert Wagner, a w rolę dziadka wcieli się James Garner.
Okazuje się również, że przeszłość młodziutkiego terapeuty Brennan i Booth’a, dr Sweetsa, była dużo bardziej tragiczna, niż mogłoby się wydawać. Wiemy już, że jest adoptowany, ale pojawi się o wiele więcej szokujących szczegółów z jego dzieciństwa. Dodatkowo związek Sweets’a i byłej stażystki Brennan, Daisy, stanie na krawędzi. Bones i Booth przypadkiem zobaczą Daisy przymierzającą suknie ślubną w towarzystwie jakiegoś mężczyzny. Czy powiedzą o tym Sweets’owi?
Gdy jedna para jest bliska rozstania, druga może się połączyć. Zarówno Angela, jak i Hodgins, zapisują się do serwisu randkowego i według komputerowej bazy danych wydają się oni być idealnie do siebie dopasowani. Zaczynają ze sobą rozmawiać, jednak nie wiedzą, kto naprawdę jest po drugiej komputera. Czy umówią się na randkę w ciemno?
Cam, zdeklarowana przeciwniczka małżeństwa i macierzyństwa, zostanie matką zastępczą! Okazuje się, że kilka lat temu Cam była zaręczona z pewnym starszym mężczyzną i bardzo zaprzyjaźniła się z jego córeczką. Gdy mężczyzna umiera, Cam postanawia zaopiekować się osieroconą dziewczynką. W jaki sposób zmieni to życie atrakcyjnej pani doktor?

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

http://www.kredyciak.pl/

custom essay

  • There are manifold influences and accounts in my life primarily, when I locate custom essay furtively. The useful one is that primarily I haven�t devastating talent to pen various huge functions. It is reform for me purely to locate the exceptional service. My relevant ordered functions are not punk and specifically without necessary flaws, which can foreclose sequels of my reliable study.