`` Romans zakończony ciążą? | Bones Fansite - Strona fanów serialu "Kości"

O serialu...

Kości (ang. Bones) - amerykański serial telewizyjny produkcji Fox Broadcasting Company oparty na książkach kryminolog-antropolog Kathy Reichs, będącej jednocześnie producentką serialu. Serial pojawił się na antenie w 2005 roku. Do teraz powstało 59 odcinków. 3 września rozpocznie się emisja 4 serii.

Fabuła...

Dr Temperance Brennan (Emily Deschanel) jest utalentowanym antropologiem pracującym w Jeffersonian Institution, która w wolnych chwilach pisze powieści. Dr. Brennan bardzo często współpracuje z agentem FBI Seeleyem Boothem (David Boreanaz), pomagając zidentyfikować zwłoki, kiedy standardowe metody są nieskuteczne.Romans zakończony ciążą?

W czwartym sezonie „Bones”, w samym środku kryminalnych intryg i zapachu śmierci, relacje Agenta Specjalnego FBI Seeley Booth’a i doktor Temperance Brennan stają się coraz bardziej gorące. Jednak już od samego początku producent Hart Hanson i gwiazdy serialu wiedzieli, że między głównymi bohaterami istnieje silnie napięcie seksualne, które może eksplodować w każdej chwili. Na ten wybuch namiętności niecierpliwie czekają fani „Bones” na całym świecie.
„Powiedziałem, że w tym roku zrobimy dwie rzeczy. Po pierwsze Brennan i Booth będą razem w łóżku nago, wiecie, w gorącej sytuacji. Po drugie ona poprosi go, aby został biologicznym ojcem jej dziecka”– zdradza Hart Hanson ze śmiechem.
Producent wykonawczy wyjaśnił aktorom, w szczególności Emily, że im więcej „kombinacji”, tym większe zainteresowanie widzów. Właśnie z tego powodu Hart Hanson stwierdził, że być może Bones zajdzie w ciążę. „Mam na myśli, że jeżeli dwie dorosłe osoby kończą w łóżku, zawsze istnieje szansa, że skończy się ciążą, prawda?” dodał.
Ekipa jeszcze niedawno nie była pewna, czy będzie czwarty sezonu, a teraz, kiedy udało im się to osiągnąć, muszą zapewnić widzom kolejne atrakcje. „Od pierwszego sezonu wszyscy mnie pytali ‘kiedy oni w końcu będą razem’. Myślałem, że nie mam się o co martwić, bo i tak wylecimy z ramówki. Ale teraz, kiedy serial ma już cztery sezony, musimy się tym zająć. I to jest trudne, ponieważ na ekranie wibracje nieskonsumowanej miłości oraz chemia między bohaterami wyglądają świetnie. Jeśli chcemy ruszyć dalej, musimy znaleźć coś, by to zastąpić”– mówi Hart Hanson. Według niego seriale telewizyjne nie radzą sobie zbyt dobrze z wątkami romantycznymi, bo kiedy już bohaterowie się zejdą, czegoś brakuje. Właśnie dlatego twórcy odwlekali romans Booth’a i Bones tak długo, jak tylko się dało. Teraz jednak nadszedł na to czas i szukają zabawnej oraz kreatywnej drogi, którą potoczą się losy agenta i pani doktor.
Emily Deschanel od początku wiedziała, że w końcu Brennan i Booth będą razem, ale nie potrafi wyobrazić sobie, w jaki sposób scenarzyści do tego doprowadzą.
„Ale boję się, że kiedy to się stanie, będzie to oznaczało koniec serialu, a tego nikt nie chce, dlatego musimy być bardzo ostrożni”– mówi.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

http://www.kredyciak.pl/

custom essay

  • There are manifold influences and accounts in my life primarily, when I locate custom essay furtively. The useful one is that primarily I haven�t devastating talent to pen various huge functions. It is reform for me purely to locate the exceptional service. My relevant ordered functions are not punk and specifically without necessary flaws, which can foreclose sequels of my reliable study.