`` „Bones”- ONI TO W KOŃCU ZROBIĄ!!! | Bones Fansite - Strona fanów serialu "Kości"

O serialu...

Kości (ang. Bones) - amerykański serial telewizyjny produkcji Fox Broadcasting Company oparty na książkach kryminolog-antropolog Kathy Reichs, będącej jednocześnie producentką serialu. Serial pojawił się na antenie w 2005 roku. Do teraz powstało 59 odcinków. 3 września rozpocznie się emisja 4 serii.

Fabuła...

Dr Temperance Brennan (Emily Deschanel) jest utalentowanym antropologiem pracującym w Jeffersonian Institution, która w wolnych chwilach pisze powieści. Dr. Brennan bardzo często współpracuje z agentem FBI Seeleyem Boothem (David Boreanaz), pomagając zidentyfikować zwłoki, kiedy standardowe metody są nieskuteczne.„Bones”- ONI TO W KOŃCU ZROBIĄ!!!

To nie będzie sen ani sprawa pod przykrywką. Nawet nie alkohol! Po miesiącach zwodzenia i dręczenia fanów Hart Hanson, producent serialu, potwierdza, że w finałowym odcinku tego sezonu wreszcie dojdzie do czegoś między Booth’em a Brennan. „Będą razem w łóżku i naprawdę będą uprawiać sex! I nie będą w stanie zostawić tego za sobą. To przyniesie poważne zmiany”- powiedział Hanson.

Booth będzie potrafił się otworzyć dzięki rozmowom ze swoim terapeutą, dr Wyattem. Stawi czoła swojej mrocznej przeszłości. „Ojciec Booth’a cierpiał na pewną przypadłość. Chcemy pokazać, jak bolesne dla mnie było dorastanie z tym człowiekiem. Mój dziadek był znacznie milszą osobą”- mówi David. Dowiemy się, że gdyby nie dziadek, Booth byłby martwy. Wkrótce rozpoczną się castingi do ról ojca i dziadka Booth’a.

Widzowie poznają ojca Booth’a, byłego wojskowego pilota, pod koniec tego sezonu lub na początku następnego. Hanson powiedział, że matka Booth’a prawdopodobnie żyje, ale nie była przy głównym bohaterze przez większość jego życia. Ojciec Bones, Max, w najbliższym czasie nie będzie się pojawiał w serialu, ponieważ aktor wcielający się w jego postać został skazany za posiadanie narkotyków. Producenci mają jednak nadzieję, że Max powróci do swojej córki dokońca tego sezonu.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

http://www.kredyciak.pl/

custom essay

  • There are manifold influences and accounts in my life primarily, when I locate custom essay furtively. The useful one is that primarily I haven�t devastating talent to pen various huge functions. It is reform for me purely to locate the exceptional service. My relevant ordered functions are not punk and specifically without necessary flaws, which can foreclose sequels of my reliable study.