`` Opisy następnych odcinków “Bones” | Bones Fansite - Strona fanów serialu "Kości"

O serialu...

Kości (ang. Bones) - amerykański serial telewizyjny produkcji Fox Broadcasting Company oparty na książkach kryminolog-antropolog Kathy Reichs, będącej jednocześnie producentką serialu. Serial pojawił się na antenie w 2005 roku. Do teraz powstało 59 odcinków. 3 września rozpocznie się emisja 4 serii.

Fabuła...

Dr Temperance Brennan (Emily Deschanel) jest utalentowanym antropologiem pracującym w Jeffersonian Institution, która w wolnych chwilach pisze powieści. Dr. Brennan bardzo często współpracuje z agentem FBI Seeleyem Boothem (David Boreanaz), pomagając zidentyfikować zwłoki, kiedy standardowe metody są nieskuteczne.Opisy następnych odcinków “Bones”

4×16 “The Bones That Foam”
Booth i Brennan badają śmierć sprzedawcy samochodów, którego ciało zostało znalezione na dnie wąwozu przez parę podniebnych nurków. Kiedy jego kości zaczynają się rozpadać, ludzie z laboratorium wpadają w panikę. Brennan i Booth muszą szybko znaleźć zabójcę…

4×17 “The Salt in the Wounds”
Morderstwo ciężarnej dziewczyny prowadzi Brennan i Bootha do jej drużyny siatkówki, gdzie siedem przyjaciółek ofiary jest również w ciąży z tym samym facetem. Roxie zrywa z Angelą i ta szukając pocieszenia spędza jedną noc z Hodginsem. W tym odcinku prawdopodobnie Bones poprosi Bootha, aby został biologicznym ojcem jej dziecka….

4 x20 “The Cinderella in the Cardboard”

Booth i Brennan badają okoliczności śmierci zaręczonej kobiety, której ciało znaleziono w kartonowym pudełku. Podczas dochodzenia trafiają na stronę internetową “Randka lub Nienawiść” (która wydaje się być aluzją do relacji Angeli i Hodginsa). W odcinku pojawi się wiele teorii i dyskusji na temat małżeństwa.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

http://www.kredyciak.pl/

custom essay

  • There are manifold influences and accounts in my life primarily, when I locate custom essay furtively. The useful one is that primarily I haven�t devastating talent to pen various huge functions. It is reform for me purely to locate the exceptional service. My relevant ordered functions are not punk and specifically without necessary flaws, which can foreclose sequels of my reliable study.