`` Double Trouble in a Panhandle – oficjalny opis odcinka. | Bones Fansite - Strona fanów serialu "Kości"

O serialu...

Kości (ang. Bones) - amerykański serial telewizyjny produkcji Fox Broadcasting Company oparty na książkach kryminolog-antropolog Kathy Reichs, będącej jednocześnie producentką serialu. Serial pojawił się na antenie w 2005 roku. Do teraz powstało 59 odcinków. 3 września rozpocznie się emisja 4 serii.

Fabuła...

Dr Temperance Brennan (Emily Deschanel) jest utalentowanym antropologiem pracującym w Jeffersonian Institution, która w wolnych chwilach pisze powieści. Dr. Brennan bardzo często współpracuje z agentem FBI Seeleyem Boothem (David Boreanaz), pomagając zidentyfikować zwłoki, kiedy standardowe metody są nieskuteczne.Double Trouble in a Panhandle – oficjalny opis odcinka.

Booth i Brennan prowadzą dochodzenie w sprawie bliźniaków syjamskich, znalezionych w płytkim grobie na pustkowiu przy granicy Texasu i Oklahomy. W laboratorium zespół odkrywa tożsamość ofiar – to Jenny i Julie, które były żonglerkami w wędrownym cyrku. Zdając sobie sprawę z tego, że cyrkowcy nie będą chcieli rozmawiać z nikim obcym, Brennan i Booth postanawiają wejść w cyrkowe społeczeństwo. Pod przykrywką, jako Buck i Wanda Moosejaw – małżeństwo, które specjalizuje się w rzucaniu nożami, dołączają do wędrownego cyrku. Z kolorowego tłumu wyłania się wielu podejrzanych, na czele z konferansjerem Henrym Simnonem, grupą klownów oraz nadpobudliwym siłaczem, który był uczuciowo związany z bliźniaczkami. Cała sprawa będzie zupełnie nowym doświadczeniem dla Bootha i Brennan.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

http://www.kredyciak.pl/

custom essay

  • There are manifold influences and accounts in my life primarily, when I locate custom essay furtively. The useful one is that primarily I haven�t devastating talent to pen various huge functions. It is reform for me purely to locate the exceptional service. My relevant ordered functions are not punk and specifically without necessary flaws, which can foreclose sequels of my reliable study.