`` Garść spoilerów z finałowego odcinka 3 sezonu. | Bones Fansite - Strona fanów serialu "Kości"

O serialu...

Kości (ang. Bones) - amerykański serial telewizyjny produkcji Fox Broadcasting Company oparty na książkach kryminolog-antropolog Kathy Reichs, będącej jednocześnie producentką serialu. Serial pojawił się na antenie w 2005 roku. Do teraz powstało 59 odcinków. 3 września rozpocznie się emisja 4 serii.

Fabuła...

Dr Temperance Brennan (Emily Deschanel) jest utalentowanym antropologiem pracującym w Jeffersonian Institution, która w wolnych chwilach pisze powieści. Dr. Brennan bardzo często współpracuje z agentem FBI Seeleyem Boothem (David Boreanaz), pomagając zidentyfikować zwłoki, kiedy standardowe metody są nieskuteczne.Garść spoilerów z finałowego odcinka 3 sezonu.

Streszczenie odcinka:

Kiedy w instytucie Jeffersona pojawia sie ludzka żuchwa, Brennan i reszta grupy szybko zdają sobie sprawę z tego, ze Gormogon znów zaatakował.
W skutek szokującego obrotu wydarzeń eksplozja w laboratorium powoduje, że Zack znajduje się w szpitalu, ktoś kranie z piwnicy srebrny szkielet Gormogona. Każdy pracownik instytutu automatycznie staje się podejrzany, istnieje duże prawdopodobieństwo, że ktoś z nich współpracuje z mordercą.

W SpoilerTV pojawił się artykuł ze spoilerami z ostatniego odcinka serii.


Wynika z niego, że:

 • Finał rozpocznie się pogrzebem jednej z uwielbianych postaci
 • Nie wiadomo, czy Booth przeżyje postrzał z odcinka 3×14
 • Wygląda na to, że Brenann traci bliskie sobie osoby
 • Zostanie ujawniona tożsamość Gormogona
 • Ktoś z pracowników laboratorium współpracuje z Gormogonem
 • Zack zostanie ranny w wyniku eksplozji
 • Tożsamość Gormogona będzie dla wszystkich wielkim zaskoczeniem.

I jako bonus – zwiastun odcinka:

Zapraszamy do dyskusji w komentarzach na temat tożsamości Gormogona i możliwego zakończenia sezonu!

3 Responses to “Garść spoilerów z finałowego odcinka 3 sezonu.”

 1. Minority8D Says:

  To ma być podobno “niby – pogrzeb” Booth’a. Bo FBI będzie chciało wykorzystać fakt, że został poważnie ranny, nie wiem do jakich celów, ale jednak:-) Także spokojnie: Booth przeżyje:-). W przeciwnym wypadku scenarzyści nie mogliby się czuć bezpiecznie na ulicy:P

 2. admin Says:

  No właśnie wydaje mi się to dziwne, że go niby uśmiercą, bo nie widzę powodów, a po drugie, Brennan za mało smutna 😛 😛
  A z fragmentów scenariuszy, które miałam okazję czytać, wynikało, że Sweets jej nie powiedział o tym, że Booth tak naprawdę żyje.

 3. Snarky Says:

  Booth przeżyje, A osobą, która pomaga Gormogonowi bedzie Zack

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

http://www.kredyciak.pl/

custom essay

 • There are manifold influences and accounts in my life primarily, when I locate custom essay furtively. The useful one is that primarily I haven�t devastating talent to pen various huge functions. It is reform for me purely to locate the exceptional service. My relevant ordered functions are not punk and specifically without necessary flaws, which can foreclose sequels of my reliable study.