`` Fanfiction: Nie zawsze możesz mieć, co chcesz [9/10] | Bones Fansite - Strona fanów serialu "Kości"

O serialu...

Kości (ang. Bones) - amerykański serial telewizyjny produkcji Fox Broadcasting Company oparty na książkach kryminolog-antropolog Kathy Reichs, będącej jednocześnie producentką serialu. Serial pojawił się na antenie w 2005 roku. Do teraz powstało 59 odcinków. 3 września rozpocznie się emisja 4 serii.

Fabuła...

Dr Temperance Brennan (Emily Deschanel) jest utalentowanym antropologiem pracującym w Jeffersonian Institution, która w wolnych chwilach pisze powieści. Dr. Brennan bardzo często współpracuje z agentem FBI Seeleyem Boothem (David Boreanaz), pomagając zidentyfikować zwłoki, kiedy standardowe metody są nieskuteczne.Fanfiction: Nie zawsze możesz mieć, co chcesz [9/10]

Autor: SimOph52
Tłumaczenie: mika


Rok później związek Brennan i Bootha rozwijał się gładko. A nawet lepiej, niż gładko. Właściwie w każdym aspekcie było wspaniale. Trafiały się, rzecz jasna sprzeczki oraz walki, ale znali siebie na tyle dobrze, by wiedzieć, że nie ustaną one tylko dlatego, że byli teraz zależni od siebie nawzajem. Do czego Brennan za nic w świecie nie chciała się przyznać.
Nawet po ciężkiej sprzeczce zasypiali w swoich ramionach, bo nie potrafili już spędzac nocy z dala od siebie i, szczerze mówiąc, żaden z powodów, jakie mogły im przyjść do głowy, nie wydawał im się odpowiedni, aby spędzać noc osobno.
Możecie to nazwać dowolnie, nowością bycia z kimś związanym, lub też nowością bycia zakochanym, co łatwo zrozumieć. Od ich miodowego miesiąca, który spędzili w Irlandii, wszystko układało się wręcz rewelacyjnie. Żadne z nich nie mogło wyobrazić sobie, jak wyglądałoby życie, gdyby się nie poznali lub gorzej, gdyby coś stało się jednemu z nich.
Tego ranka Booth obudził się w łóżku sam. Była prawie ósma, a w domu dawało się wyczuć zapach kawy, który dolatywał z kuchni. Sturlał się z łóżka i założył szorty, zanim leniwie powlókł się do kuchni. Światło było włączone, ale pomieszczenie było puste. Stał przez chwilę, słuchając odgłosów dobiegających z domu, ale wszędzie panowała cisza.
Rozejrzał się i dostrzegł kartkę na stole.

Poszłam dziś do pracy wcześniej. Zrobiłam kawę i zostawiłam ci włączony toster. Położyłam też coś dla ciebie na stole w salonie.
Kocham cię.
Twoja Bones.

Uśmiechnął się, podszedł do ekspresu i nalał sobie filiżankę kawy. Nie mógł zrozumieć, jak mogło mu się przytrafić takie szczęście? Teraz, po tym wszystkim, co robił w swoim życiu, czy Bóg mógł mu dać największy skarb, jaki kiedykolwiek przyjął? Pociągnął łyk czarnej kawy, wciągnął powietrze do płuc i odwrócił się w stronę lodówki. Wyjął mleko i dolał nieco do kawy, po czym schował pojemnik z powrotem i zamknął drzwi kopniakiem. Zamieszał kawę, oblizał łyżeczkę, wrzucił ją do zlewu i pociągnął kolejny łyk.
Był wdzięczny za każdy dzień i co dzień modlił się, żeby to mogło trwać wiecznie. On i Brennan byli zgrani pod każdym względem i uzupełniali się w jakiś wariacki wręcz sposób. Booth pomyślał tylko, że Bóg na pewno istnieje, nie zaplanował tylko tego od początku.
Poszedł do salonu i klapnął na kanapę, włączając telewizor.
Pośrodku stolika leżały dwa małe pudełka. Booth ocenił, że w środku mogłaby mieścić się bransoleta. Jednak nie sądził, aby właśnie tak było. Nie nosił biżuterii, a Temperance doskonale o tym wiedziała. Pudełka były ponumerowane. Sięgnął po pierwsze z nich i otworzył je. W środku znajdowało się kubańskie cygaro. Widząc to Booth roześmiał się głośno, mógł bowiem teraz legalnie aresztować własną żonę. Obejrzał je dokładnie i odłożył do pudełka, ciekawy, co też ono mogło oznaczać.
Podniósł drugie pudełko i również je otworzył, znajdując w środku pozytywny test ciążowy. Szczęka mu lekko opadła, popatrzył na symbole jeszcze raz. Zamknął oczy i otworzył je ponownie, by mieć pewność, że nie myli go wzrok. Nie, nie miał halucynacji i tak, test miał wynik pozytywny. Podskoczył na kanapie i ostrożnie odłożył test z powrotem do pudełka, a potem pobiegł do sypialni się przebrać.

9 Responses to “Fanfiction: Nie zawsze możesz mieć, co chcesz [9/10]”

 1. Sarah Says:

  Ale fajnie Booth bedzie tata :D:D po raz drugi xDD
  Pieknee 😀

 2. kleo Says:

  super opowiadanie
  jeszcze została 10 ostania część
  a szkoda bo fajnie się to czyta:)

 3. sallely Says:

  ehhh super ale szkoda ze juz tlyko 1 odc zosalD ale niemoge sie doczekac mam nadzieje ze szybko bedzie:D

 4. Karolina Says:

  Super szkoda ,że takie krutkie mam nadzieje ,że na następną notke nie będziemy musieli tak dłygo czekać

 5. Kasandra Says:

  Nonono…
  bardzo fajnie się czyta, muszę pochwalić zdolności pisarskie 😀

 6. pepe Says:

  Dawać dawać ja się nie mogę doczekać:)

 7. bones Says:

  To jest świetne! Nie mogę doczekać sie kolejnej (i niestety ostatniej) części! Troszeczkę to przesłodzone, ale i tak super!

 8. klaudia1542 Says:

  Nono super.Czyta sie bardzo szybko i dobrze.Ale albo mnie sie wydaje albo teksty sa coraz mniejsze he :p albo mi tak szybko idzie czytanie hehe.
  Ale muszę naprawdę pochwalić autora lub autorkę tego tekstu bo jest naprawdę super!!!
  Szkoda ze została tylko 10 część ah mogło by być jeszcze z parę , proszę zrób jeszcze parę części z góry dziękuję .

 9. Temperance Says:

  Świetne :) Szkoda, że ostatnia część tylko została… No, chyba że napiszesz jeszcze kilka częśći :) Pozdro

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

http://www.kredyciak.pl/

custom essay

 • There are manifold influences and accounts in my life primarily, when I locate custom essay furtively. The useful one is that primarily I haven�t devastating talent to pen various huge functions. It is reform for me purely to locate the exceptional service. My relevant ordered functions are not punk and specifically without necessary flaws, which can foreclose sequels of my reliable study.