`` Nowe spoilery | Bones Fansite - Strona fanów serialu "Kości"

O serialu...

Kości (ang. Bones) - amerykański serial telewizyjny produkcji Fox Broadcasting Company oparty na książkach kryminolog-antropolog Kathy Reichs, będącej jednocześnie producentką serialu. Serial pojawił się na antenie w 2005 roku. Do teraz powstało 59 odcinków. 3 września rozpocznie się emisja 4 serii.

Fabuła...

Dr Temperance Brennan (Emily Deschanel) jest utalentowanym antropologiem pracującym w Jeffersonian Institution, która w wolnych chwilach pisze powieści. Dr. Brennan bardzo często współpracuje z agentem FBI Seeleyem Boothem (David Boreanaz), pomagając zidentyfikować zwłoki, kiedy standardowe metody są nieskuteczne.Nowe spoilery

4×09 – The Bone That Blew
Brennan, Booth i kolejny “stażysta tygodnia”, Wendell Brad udają sie do zalesionego rezerwatu przyrody, w którym znaleziono ludzkie kości na środku szlaku migracyjnego głuptaka maskowego. Rozrzut kości wskazuje na to, że zostały rozrzucone prawdopodobnie przez wiatr. Zespól w laboratorium odkrywa, że szczątki należą do byłego żołnierza sił specjalnych, który później pracował jako niania dla bogatej rodziny. W odcinku pojawi się także ojciec dr Brennan.

4×10 – The Skull In the Sculpture
W środku zmiażdżonego samochodu znaleziono ludzkie szczątki. Prawdopodobnie należą one do rzeźbiarza Geoffrey’a Thorne. Na miejscu zbrodni pojawia się 30-letnia Roxie Lyon, inteligentka i zmysłowa kobita, która przedstawia się jako asystentka Geoffrey’a. Przyznaje, że artysta był w głębokiej depresji.
W czasie przesłuchania Booth pyta Roxie, czy sypiała z Geoffreym. Roxie zaprzecza, twierdząc, że jest lesbijką. DOdaje, że Booth może spytać Angeli, jeśli jej nie wierzy.
Później Roxie wyznaje Angeli, że w szkole średniej była jej muzą i gdy ze sobą zerwały, Roxie straciła całą wenę twórczą i inspirację. Okazuje się także, że kobieta zachowała z tamtych czasów niezwykle wymowne zdjęcia i wiele odkrywające zdjęcia Angeli.

Stażystką tygodnia jest Daisy Wick.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

http://www.kredyciak.pl/

custom essay

  • There are manifold influences and accounts in my life primarily, when I locate custom essay furtively. The useful one is that primarily I haven�t devastating talent to pen various huge functions. It is reform for me purely to locate the exceptional service. My relevant ordered functions are not punk and specifically without necessary flaws, which can foreclose sequels of my reliable study.