`` Czyżby początek romansu? | Bones Fansite - Strona fanów serialu "Kości"

O serialu...

Kości (ang. Bones) - amerykański serial telewizyjny produkcji Fox Broadcasting Company oparty na książkach kryminolog-antropolog Kathy Reichs, będącej jednocześnie producentką serialu. Serial pojawił się na antenie w 2005 roku. Do teraz powstało 59 odcinków. 3 września rozpocznie się emisja 4 serii.

Fabuła...

Dr Temperance Brennan (Emily Deschanel) jest utalentowanym antropologiem pracującym w Jeffersonian Institution, która w wolnych chwilach pisze powieści. Dr. Brennan bardzo często współpracuje z agentem FBI Seeleyem Boothem (David Boreanaz), pomagając zidentyfikować zwłoki, kiedy standardowe metody są nieskuteczne.Czyżby początek romansu?

W jednym z odcinków Booth i Brennan znajdą się … w cyrku. Znajdą się tam w związku z prowadzonym przez nich dochodzeniem w sprawie śmierci syjamskich bliźniąt, występujących w cyrku. Nasza ulubiona para znowu będzie pracowała pod przykrywką – jako Buck i Wanda Moosejawovi. Ich popisowy numer to rzucanie nożami w ruchomy cel. Ruchomym celem będzie sama Brennan … pozostaje nam tylko wierzyć, że Booth naprawdę dobrze opanował cyrkowy numer. W kuluarach mówi się także o tym, że być może w tym odcinku wreszcie do czegoś dojdzie między dwójką głównych bohaterów. To coś, na co od czterech serii czekają wszyscy fani!

One Response to “Czyżby początek romansu?”

  1. andzia Says:

    ale fajnie:)

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

http://www.kredyciak.pl/

custom essay

  • There are manifold influences and accounts in my life primarily, when I locate custom essay furtively. The useful one is that primarily I haven�t devastating talent to pen various huge functions. It is reform for me purely to locate the exceptional service. My relevant ordered functions are not punk and specifically without necessary flaws, which can foreclose sequels of my reliable study.