`` Jared Booth. | Bones Fansite - Strona fanów serialu "Kości"

O serialu...

Kości (ang. Bones) - amerykański serial telewizyjny produkcji Fox Broadcasting Company oparty na książkach kryminolog-antropolog Kathy Reichs, będącej jednocześnie producentką serialu. Serial pojawił się na antenie w 2005 roku. Do teraz powstało 59 odcinków. 3 września rozpocznie się emisja 4 serii.

Fabuła...

Dr Temperance Brennan (Emily Deschanel) jest utalentowanym antropologiem pracującym w Jeffersonian Institution, która w wolnych chwilach pisze powieści. Dr. Brennan bardzo często współpracuje z agentem FBI Seeleyem Boothem (David Boreanaz), pomagając zidentyfikować zwłoki, kiedy standardowe metody są nieskuteczne.Jared Booth.

Wybrano już aktora, który wcieli się w rolę Jareda Bootha, młodszego brata Seeleya’, który wprowadzi trochę zamieszania w życie bohaterów. To Brendan Fehr, znany z serialu Roswell. Wiadomo już, że Jared umówi się z doktor Brennan na randkę, która jednak nie będzie należała do udanych. Brennan zrozumie, że to nie jest odpowiednim mężczyzną dla niej. Czy w końcu przejrzy na oczy i odkryje kto nim jest  – tego wciąż nie wiadomo.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

http://www.kredyciak.pl/

custom essay

  • There are manifold influences and accounts in my life primarily, when I locate custom essay furtively. The useful one is that primarily I haven�t devastating talent to pen various huge functions. It is reform for me purely to locate the exceptional service. My relevant ordered functions are not punk and specifically without necessary flaws, which can foreclose sequels of my reliable study.