`` Głosowanie + odcinki. | Bones Fansite - Strona fanów serialu "Kości"

O serialu...

Kości (ang. Bones) - amerykański serial telewizyjny produkcji Fox Broadcasting Company oparty na książkach kryminolog-antropolog Kathy Reichs, będącej jednocześnie producentką serialu. Serial pojawił się na antenie w 2005 roku. Do teraz powstało 59 odcinków. 3 września rozpocznie się emisja 4 serii.

Fabuła...

Dr Temperance Brennan (Emily Deschanel) jest utalentowanym antropologiem pracującym w Jeffersonian Institution, która w wolnych chwilach pisze powieści. Dr. Brennan bardzo często współpracuje z agentem FBI Seeleyem Boothem (David Boreanaz), pomagając zidentyfikować zwłoki, kiedy standardowe metody są nieskuteczne.Głosowanie + odcinki.

Jeśli podoba Wam się nasza strona i chcecie nam pomóc – wystarczy raz dziennie kliknąć na bannerek toplisty, który znajduje się pod menu po prawej stronie. Wygląda tak:

Tylko najlepsze strony o serialach !!!

po czym wejść na toplistę i kliknąć na banner naszej strony, która obecnie znajduje się na drugiem miejscu. Banner wygląda tak:

Tylko najlepsze strony o serialach !!!

Dzięki Waszym głosom możemy być pierwsi!


Informujemy także, że już jutro nad ranem na stronie powinny pojawić się linki do odcinka 4×03 – Man in the Outhouse.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

http://www.kredyciak.pl/

custom essay

  • There are manifold influences and accounts in my life primarily, when I locate custom essay furtively. The useful one is that primarily I haven�t devastating talent to pen various huge functions. It is reform for me purely to locate the exceptional service. My relevant ordered functions are not punk and specifically without necessary flaws, which can foreclose sequels of my reliable study.