`` Spoilery, spoilery, spoilery ! | Bones Fansite - Strona fanów serialu "Kości"

O serialu...

Kości (ang. Bones) - amerykański serial telewizyjny produkcji Fox Broadcasting Company oparty na książkach kryminolog-antropolog Kathy Reichs, będącej jednocześnie producentką serialu. Serial pojawił się na antenie w 2005 roku. Do teraz powstało 59 odcinków. 3 września rozpocznie się emisja 4 serii.

Fabuła...

Dr Temperance Brennan (Emily Deschanel) jest utalentowanym antropologiem pracującym w Jeffersonian Institution, która w wolnych chwilach pisze powieści. Dr. Brennan bardzo często współpracuje z agentem FBI Seeleyem Boothem (David Boreanaz), pomagając zidentyfikować zwłoki, kiedy standardowe metody są nieskuteczne.Spoilery, spoilery, spoilery !

E!Online opublikowało artykuł na temat premierowego odcinka, “Yanks in the UK” oraz całej 4 serii. W rozmowie z Kristen producent przyznał, że Brennan i Booth z całą pewnością … przejdą do pozycji horyzontalnej i będą razem w łożko nago. Dodał także, że nie może zdradzić, kiedy będzie to miało miejsce – możemy się tej sytuacji spodziewać zarówno na początku serii, jak i w jej ostatnim odcinku.

W “Yanks in the UK” doktor Brennan przyjmie zaproszenie Iana Wexlera i poprowadzi wykłady na uniwersytecie w Oxford. Niestety, obecny na jednym z wykładów agent Booth zaśnie, co sprawi, że Brennan poczuje się niedoceniana.

Sprawa kryminalna, którą zajmie się nasz duet, to morderstwo młodej amerykanki, córki businessmana, dziedziczki prawdziwej fortuny. Jej amochód ze zwłokami zostanie wyciągnięty z Tamizy. Sprawa stanie się nieoficjalnym polem rywalizacji pomiędzy Scotland Yardem i FBI. Smaczku wszystkiemu dodaje, że FBI pomaga dr Brennan – najlepszy amerykański antropolog, a Scotland Yardowi Ian Wexler, najlepszy antropolog w Wielkiej Brytanii.

Bones i Ian będą ze sobą flirtować. Mężczyzna w ewidentny sposób będzie starał się ją poderwać, co oczywiście będzie doprowadzało Bootha do szału.

W 4 sezonie będziemy mogli zobaczyć także miłosny trójkąt pomiędzy Angelą, jej byłym mężem (w tej roli Sean Blackmore) oraz Hodginsem. “Zaginiony mąż Angeli pojawi się już w premierowym odcinku, wyniknie z tego wiele przezabawnych sytuacji. Mam nadzieję, że przynajmniej niektóre z nich będą dla widzów zaskakujące. Bibimbau nie spowoduje całkowitego rozbicia związku Angeli i Hodginsa, jednocześnie nie wszystko skończy się dobrze i bezproblemowo”.

“Poza mężem Angeli w serialu pojawi się wiele nowych postaci. W każdym odcinku będzie nowy student dr Brennan. Oczywiście żaden z nich nie będzie odpowiednio dobry by zastąpić Zacka. Zack na razie znajduje się w szpitalu psychiatrycznym, jednak jego rola w 4 serii nie będzie tak ograniczona, jak mogłoby się wydawać”.

Nowi ludzie i miejsca:

  • Sweets będzie miał nową dziewczynę
  • Pojawi się ktoś z przeszłości dr Saroyan, dowiemy się także więcej o niej samej
  • Booth i Brennan zmienią knajpkę, do której chodzą po każdej rozwiązanej sprawie
  • Producenci planują więcej zagranicznych wyjazdów Bones i Bootha

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

http://www.kredyciak.pl/

custom essay

  • There are manifold influences and accounts in my life primarily, when I locate custom essay furtively. The useful one is that primarily I haven�t devastating talent to pen various huge functions. It is reform for me purely to locate the exceptional service. My relevant ordered functions are not punk and specifically without necessary flaws, which can foreclose sequels of my reliable study.